آیت الله جوادی آملی:

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن عبادت است/ وظیفه ما حمایت از آرمانهاست

19 بهمن 1393 ساعت 16:21

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان بر لزوم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تأکید کرد و گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را عبادت بدانیم.


به گزارش عرش نیوز: آیت‌ الله عبدالله جوادی آملی قبل از ظهر یکشنبه در درس تفسیر قرآن کریم که در مسجد اعظم قم برگزار شد، بر ضرورت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد و گفت: امنیت کشور و نظام به دست خداست ولی وظیفه ما نیز حمایت از آرمان‌های کشور است.

وی ادامه داد: درست است که خدا به حمایت ما محتاج نیست ولی ما وظیفه داریم تا با راهپیمایی ۲۲ بهمن به امام و شهدا احترام بگذاریم و از رهبری حمایت کنیم.

استاد برجسته حوزه افزود: حضور در راهپیمایی عرض ادب به دین و عبادت است و باید با وضو راهپیمایی کنیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با همین شعار‌ها پیروز شد، اضافه کرد: این کشور با همین شعار‌ها نیز در مقابل استکبار ایستاده و تا ظهور باقی خواهد ماند.

آیت‌الله جوادی آملی با اشاره به اظهارات مقامات آمریکا که همه گزینه‌ها روی میز است، تأکید کرد: خداوند تاکید کرده که شما به وظیفه خودتان عمل کنید من بساط مستکبران را به هم می‌ریزم.

آیت الله جوادی آملی اضافه کرد: راهپیمایی را به عنوان عبادت بدانیم و شهدا و امام را مدنظر قرار دهیم و اگرچه مشکلاتی هست ولی نباید این مشکلات مانع حضور ما باشد.

منبع: مهر


کد مطلب: 363500

آدرس مطلب: http://arshnews.ir/vdce7x8x7jh8pni.b9bj.html

عرش نیوز
  http://arshnews.ir