فرماندار همدان خبر داد

جابجایی برنامه‌های دشمن از طریق برنامه‌های اندروید

29 دی 1392 ساعت 0:06

فرماندار همدان با بیان اینکه انواع برنامه‌های دشمن از طریق موبایل‌ها و برنامه‌های اندروید جابجا می‌شود، گفت: آثار زیان‌بار اخلاقی موبایل به قشر دانش‌آموز نیز کشیده شده است.


به گزارش عرش نیوز، حسن قهرمانی‌مطلق در جلسه کمیته برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر شهرستان همدان با تأکید بر اینکه اگر می‌خواهیم عیار انقلاب اسلامی را بسنجیم باید به میزان تخریب و بدل‌سازی دشمن در این راستا توجه کنیم اظهار داشت: این همه دشمنی با انقلاب اسلامی از سوی استکبار، نشان از اثرگذاری آن دارد.

وی انقلاب اسلامی را برگرفته از قیام عاشورا و مبانی دین مبین اسلام دانست و ادامه داد: ساخت انواع فیلم‌ها و کاریکاتور‌ها علیه حضرت محمد(ص) نشان‌دهنده ترس دشمن از اسلام و اشاعه آن در جهان است.

فرماندار شهرستان همدان افزود: امروز در دنیا 6 هزار و 800 سایت و 300 شبکه ماهواره‌ای علیه اسلام تبلیغ می‌کنند و قصد ارائه تصویر نامناسبی از آن در اذهان مردم دارند.

وی با اشاره به مصاحبه رئیس جمهور آمریکا با یکی از شبکه‌های تلویزیونی بیان داشت: اوباما در آن مصاحبه اجرای دو هدف، گسترش استفاده از ماهواره و برنامه اندروید موبایل در ایران را از موفقیت‌های پیش رو عنوان کرد.

قهرمانی‌مطلق با بیان اینکه انواع برنامه‌های دشمن از طریق موبایل‌ها و برنامه‌های اندروید جابجا می‌شود، ادامه داد: آثار زیان‌بار اخلاقی موبایل به قشر دانش‌آموز نیز کشیده شده است.

وی با بیان اینکه هر چیزی که وارد جامعه می‌شود باید پیوست فرهنگی داشته باشد، ادامه داد: موبایل تصویری رایتل که امروز وارد بازار شده هیچ گونه پیوست فرهنگی ندارد.

فرماندار شهرستان همدان با بیان اینکه مورد هجمه دشمنان هستیم پس باید مراقب بود، ابراز داشت: با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی موجود باید برنامه‌های مفید و مطلوبی را در جامعه تعریف و ارائه کنیم.

وی خواستار تعمیق‌بخشی فرهنگ ایرانی ـ اسلامی در بین جوانان و نوجوانان شد و ادامه داد: اگر امروز فرصت سئوال کردن را به این قشر از جامعه ندهیم به دنبال پاسخ به سئوالات خود ممکن است به سوی سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای سوق پیدا کنند.

فرماندار همدان در ادامه سخنانش با اشاره به نزدیک بودن دهه فجر، آن را فرصتی مناسب برای توجه به مباحث فرهنگی دانست.

وی با بیان اینکه دشمن دین و اخلاق را مورد هدف قرار داده تأکید کرد: آنان به دنبال شبهه‌افکنی در دین و اخلاق مردم هستند.

قهرمانی‌مطلق با اشاره به تلاش دشمن برای براندازی نظام گفت: با وجود انواع و اقسام فشارها، امروز با استفاده از توانمندی‌های خود، به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌ایم.

وی افزود: دهه فجر فرصتی برای نشان دادن ظرفیت و توان ایران اسلامی به جهان به ویژه دشمنان است تا بدانند ایران مهد تمدن اسلامی است.

فرماندار شهرستان همدان با اشاره به چگونگی برنامه‌های دهه فجر بیان داشت: برنامه‌ها علاوه بر ایجاد نشاط و امید در جامعه، باید اثرگذار بوده و مباحث فرهنگی نیز در آن گنجانده شده باشد.

وی با اشاره به اینکه در همدان یک‌هزار و 300 برنامه در دهه فجر اجرا خواهد شد افزود: این برنامه‌ها در سطح ادارات و نهاد‌های شهرستان همدان برگزار خواهد شد.

قهرمانی‌مطلق با اشاره به نقش پررنگ کانون‌های مساجد در اجرای برنامه‌های دهه فجر خواستار توجه به این مهم شد.

وی به افتتاح پروژه‌های عمرانی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: تا امروز عنوان 71 پروژه از 13 دستگاه با اعتبار 42 میلیارد تومان ارائه شده که در دهه فجر افتتاح خواهد شد./فارس


کد مطلب: 195375

آدرس مطلب: http://arshnews.ir/vdchqmnzm23nwxd.tft2.html

عرش نیوز
  http://arshnews.ir