توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
"لیگ برتر ووشوی جوانان هفته آینده پیگیری می‌شود"
مقاومت زنجان به دنبال تثبیت صدرنشینی؛ موحدنیا: آماده شکست حریفان هستیم
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۵
سرپرست تیم مقاومت زنجان در لیگ برتر ووشوی جوانان با اشاره به بازی‌های هفته چهارم تیم مقاومت زنجان در لیگ برتر گفت: برای درخشش و شکست حریفان به تهران می‌رویم.

به گزارش عرش نیوز؛هادی موحدنیا با بیان اینکه مسابقات لیگ برتر ووشوی جوانان از 20 آذر پیگیری می‌شود، اظهار داشت: بازی‌های این هفته لیگ مانند هفته‌های گذشته روز پنجشنبه در آکادمی ووشوی تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به بازی‌های تیم ووشوی زنجان در هفته چهارم ابراز کرد: تیم مقاومت زنجان 20 آذر با تیم‌های هیئت اردبیل و هیئت ووشوی قزوین روبرو می‌شود.

سرپرست تیم مقاومت زنجان در لیگ برتر ووشوی جوانان تصریح کرد: با احترامی که به تیم‌های قزوین و اردبیل قائلیم ولی باید گفت که این 2 تیم حریفان اصلی ما در رقابت‌های لیگ نیستند.

وی با بیان اینکه با بازیکنان جوان‌تر و ذخیره خود به مصاف این تیم‌ها می‌رویم، عنوان کرد: بازی چندان سختی مقابل این تیم‌ها نداریم و می‌توانیم این تیم‌ها را شکست دهیم.

موحدنیا با اشاره به رقیبان تیم مقاومت زنجان در لیگ برتر ووشو خاطرنشان کرد: تیم‌های شهرداری بندرعباس و شهرداری خاش حریفان اصلی تیم مقاومت زنجان هستند.

وی افزود: در بازی با اردبیل و قزوین به بازیکنانی که فرصت کمی برای بازی داشتند میدان می‌دهیم تا بتوانند تجربه بیشتری کسب کنند.

سرپرست تیم مقاومت زنجان در لیگ برتر ووشوی جوانان بیان کرد: بازی‌های دور برگشت از دی‌ماه آغاز می‌شود و امیدواریم بتوانیم عنوان قهرمانی لیگ را برای سومین سال نصیب استان زنجان کنیم.

وی با اشاره بازی‌های هفته قبل لیگ اظهار داشت: تیم مقاومت زنجان در هفته قبل با شهرداری خاش 6 بر 6 مساوی کرد و مقابل شهرداری بندرعباس 7 بر 4 به پیروزی رسید.

تیم ووشوی مقاومت زنجان در لیگ برتر با 10 امتیاز در صدر جدول با تیم شهرداری خاش هم امتیازی است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 337875