توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نمایشگاه هفته پژوهش خوزستان با کمک 18 دستگاه برگزار می شود
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۰
رئیس پارک علم و فناوری خوزستان از برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش استان با کمک 18 دستگاه دولتی این استان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛بابک مختاری شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی ستاد هفته پژوهش استان خوزستان اظهار کرد: نخستین جلسه کمیته هماهنگی ستاد هفته پژوهش در 24 آبان ماه با حضور بیش از 20 نفر از اعضا برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه به منظور برگزاری سمینارهای نیازسنجی پژوهشی و دومین فن بازار استان تصمیماتی گرفته شد، عنوان کرد: وظیفه کمیته علمی ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری به دانشگاه شهید چمران و مسئولیت کمیته اجرایی به پارک علم و فناوری استان محول شده است.

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان بیان کرد: در هفته پژوهش دستاوردهای پژوهشی در معرض دید مردم قرار می گیرد که در تقویت روحیه خودباوری برای حل مشکلات جامعه و ایجاد گفتمان پژوهش تاثیرگذار است.

وی به برگزاری نمایشگاه پژوهش در این هفته اشاره کرد و ادامه داد: نمایشگاه هفته پژوهش در اهواز از 24 تا 27 آذر در دو نوبت صبح و بعدازظهر، صبح ها از ساعت 9 تا 12 و بعد از ظهرها از 16 تا 20 برگزار می شود که در این نمایشگاه بازدید برای عموم آزاد است و مجموعه اي از دستاوردهای پژوهشی در بخش هاي مختلف اين نمايشگاه عرضهمي شوند.

مختاری با اشاره به اینکه 18 دستگاه اجرایی درخواست برپایی غرفه در این نمایشگاه را ارائه داده اند، تصریح کرد: 336 متر از فضای نمایشگاه به دستگاه های اجرایی اختصاص داده شده تا دستاوردهای خود را ارائه دهند، همچنین شهرداری اهواز 10 بیلبورد برای تبلیغات در سطح شهر در اختیار ما قرار داده است.

وی با بیان اینکه همچنین در پایان هفته پژوهش  53 پژوهشگر برتر استان معرفی مي شوند، افزود: 16 غرفه 12 متری برای برپایی فن بازار استان نیز درخواست شده است.

منبع:مهر
کد مطلب: 336876