توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل تعاونی‌های مسکن مهر سنندج:
۴۲۰۰ واحد از مسکن مهر بهاران سنندج، تعاونی‌ساز است
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۶
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر سنندج گفت: ۴۲۰۰ واحد از پروژه ۷۶۰۰ واحدی مسکن مهر بهاران سنندج، تعاونی‌ساز است.
به گزارش عرش نیوز؛صادق شریفی صبح امروز در نشست تخصصی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان با اعضای اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر سنندج اظهار داشت: از مجموع پروژه 7600 واحدی مسکن مهر بهاران سنندج 4200  واحد در قالب 77 تعاونی و بقیه نیز به صورت تفاهم . جانبه از محل قرار دادهای مسکن و شهرسازی ساخته شده است.

وی گفت: از کل پروژه 7600 واحدی بهاران سنندج، 5400 واحد به صورت آپارتمانی طی 3 فاز ساخته شده و 2200 هزار واحد نیز در قالب فاز چهارم و به صورت زمین‌های 3 تا 5 نفره قرار گرفته است که اشخاص حقیقی از این مزایا استفاده می‌کنند.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر سنندج تصریح کرد: در فاز یک پروژه، 2 هزار واحد ساخته شد که 90 درصد آن تحویل شده و در فاز دوم نیز 1148 واحد به صورت صنعتی اجرا شده و در فاز سوم بالغ بر یک هزار واحد با پیشرفت فیزیکی 40 درصدی در حال انجام است.

وی گفت: برای پروژه 7600 واحدی بهاران سنندج، 120 هکتار زمین با 18 میلیارد تومان قرار داد اولیه اختصاص داده شد.

شریفی با بیان اینکه با توجه به وضعیت زمین اختصاص داده شده، 6 میلیون متر مکعب خاکبرداری انجام  شد افزود: برای 3 فاز در مجموع 250 میلیارد تومان از محل آورده اعضاء و تسهیلات بانکی، هزینه شده است.

فریدون صمدی نایب رئیس اتحادیه تعاونی های مسکن مهر سنندج هم در این جلسه گفت: این اتحادیه همواره در بروز رسانی اطلاعات تعاونی‌ها تلاش داشته و در این راستا آخرین اصلاحیه‌های اساسنامه اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر را اجرایی کرده است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 349872