توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده نیروی انتظامی:
پلیس اصفهان بالاترین نمره رضایت اجتماعی را دارد
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۵
فرمانده نیروی انتظامی گفت: براساس ارزیابی‌هایی که صورت گرفته فرماندهی انتظامی استان اصفهان توانسته در بین فرماندهی انتظامی استان‌ها رتبه نخست را کسب کرده و در کسب رضایت اجتماعی نیز بالاترین نمره کشور را دارد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در دیدار با امام جمعه اصفهان اظهار کرد: هر سال به منظور بررسی و نظارت بر عملکرد فرماندهی انتظامی استان‌ها بازدید‌ها و بازرسی‌های دوره‌ای انجام شده که استان اصفهان به عنوان یازدهمین استان در این سال مورد ارزیابی قرار گرفته است.

وی افزود: در جمع‌بندی که از استان‌های کشور انجام شده، امسال میزان وقوع سرقت در 7 ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد کاهش داشته که امیدواریم این رقم تا پایان سال بیشتر شود.

فرمانده نیروی انتظامی کشور مجموعه عملکرد فرماندهی انتظامی استان اصفهان را قابل‌قبول عنوان و بیان کرد: در این استان هم با کاهش 2 درصدی وقوع سرقت، افزایش 4 درصدی کشفیات و کاهش 4 درصدی تصادفات فوتی روبرو بودیم که در مجموع می‌توان گفت کارکنان پلیس استان در این مدت اقدامات ارزشمندی انجام داده‌اند.

وی با اشاره به ارزیابی نمره عملکرد فرماندهی انتظامی استان‌ها از نظر سلامت اداری اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه براساس ارزیابی‌هایی که صورت گرفته فرماندهی انتظامی استان اصفهان توانسته در بین فرماندهی انتظامی استان‌ها رتبه نخست را کسب کرده و در کسب رضایت اجتماعی نیز بالاترین نمره کشور را دارد.

سردار احمدی‌مقدم با بیان اینکه استان اصفهان از نیروهای زبده و کارآمد برخوردار است، گفت: امنیت و آرامش این استان برای ما از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و هر زمان که نیاز باشد برای تقویت و تجهیز این استان تمام تلاش خود را می‌کنیم.

همچنین در این جلسه امام جمعه اصفهان با اشاره به کاهش چشمگیر تصادفات فوتی در جاده‌ها و شهرها اظهار کرد: زحمات بسیار خوبی در زمینه کاهش تصادفات و تلفات انسانی ازسوی بخش‌های مختلف انجام شده، اما به قطع یقین باید گفت که زحمات نیروی انتظامی در این کاهش بیشتر از هر بخش دیگری بوده است.

آیت‌‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه نیروی انتظامی متولی امنیت کشور بوده و چیزی غیر از این‌هم از این نیرو انتظار نمی‌رود، افزود: امروز مشکلاتی که برخی از موتورسیکلت‌سواران برای مردم ایجاد می‌کنند به یک دغدغه تبدیل شده و باید در این زمینه قانون محکمی مدون شود.

وی فرهنگ‌سازی برای استفاده صحیح از موتورسیکلت در بین مردم را یکی از بهترین و موثرترین راه‌ها برای حل این مشکل بیان کرد و گفت: با اجرای مستمر و دقیق طرح‌های انتظامی و برخوردهای صحیح می‌توان این فرهنگ‌سازی را ایجاد کرد.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه نیروی انتظامی امروز برخلاف پلیس در نظام طاغوت در بین مردم عزیز بوده و عزیز هم می‌ماند، تصریح کرد: به برکت نیروی انتظامی، امنیت خوبی در کشور ما حاکم بوده و مجموعه علما و مسئولان کشور از این نیروی زحمتکش رضایت دارند.

منبع: تسنیم

کد مطلب: 332078