توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دهه کرامت فرصتی برای ترویج فرهنگ رضوی است
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۶
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: دهه کرامت فرصت گرانبهایی برای توسعه فرهنگ رضوی در سطح کشور و حتی کشورهای خارجی است.
به گزارش عرش نیوز به نقل از مرآت ، ابوالفضل حسن بیگی نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه دهه کرامت فرصت گرانبهایی برای توسعه فرهنگ رضوی در سطح کشور و حتی کشورهای خارجی است، گفت: حضور کاروان های زیر سایه خورشید در استان های کشور و کشورهای خارجی مسلمان و غیر مسلمان این ظرفیت بسیار خوب را افزایش می دهد.
وی افزود: باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود تا با اجرای کامل و اصولی برنامه های فرهنگی این کاروان ها بتوانیم فرهنگ رضویرا بیش از گذشته به مردم دنیا بشناسانیم.
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه غیر مسلمانان زیادی نیز از دوست داران ائمه اطهار و به خصوص امام رضا(ع) هستند، تصریح کرد: اجرای اینگونه برنامه های فرهنگی می تواند نتایج بسیار خوبی را در بر داشته باشد.
حسن بیگی بیان کرد: در سطح کشور نیز باید فضای معنوی دهه کرامت مورد توجه قرار بگیرد تا از این فضا اقشار مختلف جامعه برای انتخاب مسیر درست بتوانند به خوبی استفاده کنند.
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه حضور اقشار مختلف در برنامه های فرهنگی این کاروان ها مورد توجه قرار می گیرد، خاطر نشان کرد: برنامه های مختلف با توجه به نیاز هر سلیقه و سن در زمان حضور کاروان های زیر سایه خورشید در سطح کشور مشخص شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 392072