توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آپدیت اندروید 4.4 گوشی جدید ال‌جی، چقدر این گوشی را سریعتر کرده است؟ + فیلم
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۳:۰۳
اگر شما از جمله دارندگان پرچمدار الجی، جی ۲ هستید، تا حدود ۲۰ روز آینده می‌توانید به روز رسانی جدید اندروید ۴٫۴٫۲ را بر روی دستگاه خود نصب کنید، حتی این احتمال وجود دارد که خیلی زودتر از این‌ها این به‌روز رسانی را دریافت کنید.
مرجع : farnet.ir
عرش نیوز:

قابلیت‌های کوچک اما مهمی در نسخه جدید سیستم عامل اندروید وجود دارند که همگان منتظرند ببینند چگونه بر روی کارایی گوشی‌های هوشمندشان (حتی گوشی‌هایی با مشخصات سخت‌افزاری نه چندان بالا) تاثیر خواهد گذاشت. این قابلیت‌ها مطمئنا بر روی پرچمدارانی مانند جی ۲، تاثیرات بیشتری خواهند داشت.

LG-G2-Truck
بنابر گزارشات منتشره از سوی ال‌جی، به‌روز رسانی اندروید ۴٫۴٫۲ توانسته تا ۱۷ درصد کارایی جی‌۲ را بهبود بخشد که این بهبود کارایی در اجرای برنامه‌ها کاملا مشهود است. انتظار می‌رود کارایی باتری نیز ارتقا یابد و نهایتا در همه قسمت‌ها شاهد بهبود سرعت باشیم (البته برخی از این تفاوت‌ها با چشم‌ غیرمسلح، قابل شناسایی نیستند.).

فیلم
این به‌روز رسانی بر روی سرعت وب‌گردی و کیفیت پخش محتویات صوتی، تصویری نیز تاثیر مثبت خواهد گذاشت و قابلیت‌هایی مانند سیستم ابری گوگل برای پرینت بی‌سیم از طریق بلوتوث یا وای‌فای نیز به دستگاه آپدیت شده افزوده خواهد شد. در ویدئویی منتشره از سوی ال‌جی، این شرکت به بررسی دقیق بهبود عملکرد جی‌۲، پس از دریافت به‌روز رسانی اندروید ۴٫۴٫۲ پرداخته است.

کد مطلب: 220171
 
 
 


ali
۱۳۹۲-۱۲-۲۰ ۲۳:۵۰:۵۳
ممنون از خبر و ممنون. از فیلم (45015)