توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مشاركت اقتصادی بانك‌ها در پروژه‌های شهری، مهم و اثرگذار است
سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۳
امیدواریم با معرفی پروژه های شهری از طریق دفتر سرمایه گذاری، شاهد مشاركت اقتصادی بانك ها و درنتیجه توسعه عمرانی شهر رشت باشیم.
به گزارش عرش نیوز:
 در این نشست، که با حضور شهردار رشت، سرپرست بانک صادرات استان و هیئت همراهان معاون اداری و مالی و مدیر مالی شهرداری رشت برگزار شد، محمدابراهیم خلیلی، شهردار رشت، با اشاره به جایگاه شهرداری به عنوان یک نهاد مردمی، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را فصل مشترک بانک‌ها و شهرداری خواند و گفت: یکی از مطالبات به حق مردم برخورداری از امکانات مناسب و استفاده از آن‌ها است.

وی در همین خصوص گفت: سیاست‌های کلی مجموعه مدیریت شهری نیز این است که در امر خدمات رسانی منافع عام بر سود و زیان سازمانی ارجح دانسته شود.

شهردار رشت در ادامه افزود: ارائه سرویس‌های ویژه به مشترکین‌‌ همان چیزی است که بانک‌ها را در خدمات دهی از یکدیگر متمایز ساخته و باعث جلب مشارکت‌های مردمی می‌شود.

محمد ابراهیم خلیلی با تاکید بر همکاری و تعامل بانک‌ها و شهرداری اظهار کرد: امیدواریم با معرفی پروژه‌های شهری از طریق دفتر سرمایه گذاری، شاهد مشارکت اقتصادی بانک‌ها و درنتیجه توسعه عمرانی شهر رشت باشیم.

داریوش رحمتی، سرپرست حوزه معاونت اداری و مالی شهرداری رشت، نیز با اعلام این مطلب که شهرداری از آمادگی لازم جهت همکاری با بانک‌ها بر خوردار است، گفت: در حال حاضر ۴۲ پروژه از طریق دفتر سرمایه گذاری در سطح شهر تعریف شده است که می‌تواند از طریق ظرفیت سازی جهت جذب سرمایه گذاری و در قالب تفاهم نامه‌های حقوقی به اجرا برسد.

سرپرست حوزه معاونت اداری و مالی شهرداری رشت با طرح مبحث تعاملات فی مابین و ارائه خدمات از سوی طرفین اظهار امیدواری کرد تا با تلاش و انجام مقدمات اولیه بستر مناسب جهت مشارکت بانک‌ها، فراهم شود.
منبع:ایلنا
کد مطلب: 307319
 
 


پربازدیدترین