توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نتایج سی و هفتمین دوره مسابقات اذان و قرآن کریم در استان فارس اعلام شد
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۶
نتایج سی و هفتمین دوره مسابقات اذان، حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم در استان فارس اعلام شد.
به گزارش عرش نیوز از شیراز و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، نتایج سی و هفتمین دوره مسابقات اذان، حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم اعلام شد.

در این مسابقه در رشته قرائت برادران به ترتیب هادی افخمی، سید محمدعلی سجادیان و پیمان رضایی نفرات اول تا سوم را به خود اختصاص داده‌اند.

جواد هاشم زاده، مصطفی راد مهر و محمدعلی نعمت الهی نفرات اول تا سوم رشته اذان در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم را به خود اختصاص داده‌اند.

در رشته ترتیل بهنام امیری، علی اصغر متحد زاده و محمد علی نعمت الهی نفرات برتر این رشته معرفی شدند.

در رشته حفظ ۱۰ جزء سجاد آذربو، مصیب موحدی نژاد و یعقوب خورشیدی؛ در رشته حفظ ۲۰ جزء آریا دهقانی، علیرضا کشاورز و عبدالله شاهسونی نفرات اول تا سوم و در رشته حفظ کل قرآن کریم، حسین ایران نژاد مقام اول را به خود اختصاص داده‌اند.

در بخش بانوان و در رشته ۱۰ جزء قرآن کریم به ترتیب نجمه رشیدی، هانیه حاجی زاده و زهرا محمدی برگزیده شدند و همچنین برندگان حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم به ترتیب زهرا حق پرست، سکینه عباسی و معصومه احمدی هستند.

فاطمه ابراهیمی، زیبا زارع مؤیدی و سمانه صداقت زاده به ترتیب نفرات برتر حفظ کل قرآن کریم در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم شدند.

در رشته قرائت قرآن کریم به ترتیب آسیه دهقان، سمیه غفاری و زهرا حسین پور رتبه اول تا سوم این رشته را به خود اختصاص دادند.

مرضیه فیروز زاده، زهرا رستمی و زهرا محمد کریمی نفرات اول تا سوم سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته ترتیل شدند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 333617