توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
موانع موجود سرمایه‌گذاران در کشور برطرف شود
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۵
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: عواملی که مانع سرمایه‌گذاری در عرصه‌های مختلف کشور می شود باید برطرف شود.
به گزارش عرش نیوز، محمدجواد کولیوند در مراسم افتتاح شرکت دارویی و تجهیزات پزشکی در شهرک صنعتی بهارستان که پیش از ظهر امروز با حضور نمایندگان مجلس استان البرز، دادستان کرج و مدیران کل صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز برگزار شد، اظهار داشت: وجود سه نماینده در این مکان باید گره‌ای از مشکلات استان و صنعت البرز باز کند و راهگشا باشد.

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ضمن تشکر از سرمایه‌گذارانی که سرمایه خود را در بخش صنعت قرار می‌دهند، افزود: در کشورهای جهان سوم اگر افراد سرمایه خود را در سپرده‌گذاری بانک‌های خصوصی که رشد قارچ‌گونه دارند قرار دهند، دردسر کمتری را متحمل می‌شوند.

نماینده مردم کرج، اشتهارد، آسارا و فردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نباید فراموش کنیم که خداوند متعال ارزش و اعتبار انسان را در تلاش گذاشته است.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات زیادی بر سر راه صنعتگران وجود دارد اما همین که در این مجموعه‌ها تبلوراتی در علم جدید ایجاد شود، بسیار ارزشمند است.

کولیوند اظهار داشت: باید با مشکلات و معضلات در جامعه مانند کشورهای توسعه یافته برخورد کرد و این امر با برنامه‌ریزی صحیح به سادگی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد در استان به سوی این برنامه‌ریزی پیش می‌رویم و مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان در این زمینه به خوبی عمل می‌کنند.

وی گفت: نمایندگان مجلس نیز در این راستا کمک می‌کنند که تصمیمات به صورت متمرکز گرفته شود و گرفتاری‌های متعدد ایجاد نشود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با تاکبد بر اهمیت سرعت در کار، بیان کرد: با توجه به اینکه کشور به سمت دولت الکترونیک پیش می‌رود و بسیاری از کارها از منزل انجام می‌شود، مسئولیت روسا و معاونان دستگاه‌های اجرایی افزایش می‌یابد که این امر در شورای برنامه‌ریزی استان مصوب می‌شود.

وی تصریح کرد: افرادی که پس از گذشت ۳۵ سال از انقلاب اسلامی با وجود درگیری‌های متعدد در داخل و خارج و همچنین فشار تحریم‌ها اقدام به سرمایه‌گذاری در کشور می‌کنند، کار بسیار ارزشمندی انجام می‌دهند و باید موانع موجود بر سر راه آنان برداشته شود.

کولیوند افزود: برخی موانع به کارفرما بازمی‌گردد و برخی مربوط به استان می‌شود که تلاش می‌کنیم گره‌گشا باشیم و در ارائه تسهیلات به این سرمایه‌گذاران همکاری لازم را داشته باشیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 339215