توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل شرکت راه‌آهن کشور:
پروژه دو خط شدن راه‌آهن تهران - زنجان در اولویت دولت است
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۷
مدیرعامل شرکت راه‌آهن کشور گفت: پروژه دو خط شدن خط راه‌آهن تهران - زنجان و زنجان - تبریز از اولویت‌های دولت است که در این راستا شهرستان تاکستان نقش کلیدی و حیاتی را ایفا می‌کند.
به گزارش عرش نیوز؛پیش از ظهر امروز سید محسن‌ پورسید آقایی در مراسمی با حضور رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، حامدمافی‌فر سرپرست اداره کل راه و شهرسازی قزوین، منوچهر حبیبی معاون عمرانی استاندار، ایرج حیدری فرماندارتاکستان، گودرز رحمانی شهردار تاکستان و شهریار رحمانی رئیس شورای شهر تاکستان از خطوط راه آهن استان قزوین بازدید کرد.

سید محسن‌پورسید آقایی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: شهرستان تاکستان به دلیل قرار گرفتن در شاهراه راه‌آهن کشور از اهمیتی ویژه‌ایی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن کشور هدف اصلی از این بازدید را رفع مشکلات راه‌ آهن شهرستان تاکستان دانست و افزود: خط راه آهن شهرستان تاکستان به دلیل اهمیت ویژه‌ای که دارد یکی از الویت‌های اصلی شرکت راه‌آهن محسوب می‌شود، از این رو سلامت راه‌آهن این منطقه از ضروریاتی است که باید به آن توجه شود.

وی با اشاره به گسترش خط راه‌آهن کشور تصریح کرد: پروژه دو خط شدن خط راه‌آهن تهران - زنجان و زنجان - تبریز از اولویت‌های دولت است که در این راستا شهرستان تاکستان نقش کلیدی و حیاتی را ایفا می‌کند.

کارگروه حل مشکلات راه‌آهن تاکستان پس از بازدید از خط راه‌آهن این شهرستان در فرمانداری برگزار می‌شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 332915
 
 


رحمانی
۱۳۹۳-۰۹-۰۳ ۲۳:۴۳:۰۹
آقای دکتر پور سید آقایی آمدید هر چه خواستید گفتید و رفتید.غافل از اینکه در عصر تکنولوژی مردم را نمی توان فریب داد.خیانت به یک شهر در این دنیا هم اگر پاسخی نداشته باشد که دارد حتما در آن دنیا مصداق مثقال ذره شر یره است. (60405)