توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
وزیر بهداشت در سفر به سمیرم مطرح کرد:
دولت تدبیر و امید تلاش کرده که آرامش را به کشور بازگرداند
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۴
اصفهان- وزیر بهداشت گفت: دولت تدبیر وامید تلاش کرده که در طول یکسال و نیم گذشته با اجرای طرح های مختلف از جمله کاهش نرخ تورم ، آرامش را به جامعه برگرداند.
به گزارش عرش نیوز: سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه چهارشنبه با حضور در بین مردم سمیرم به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید اظهار داشت: به نظر می رسد داشته های این شهرستان بیشتر از نداشته های آن باشد و این نقطه امیدی برای مردم شهرستان سمیرم باید باشد که بر مشکلات فائق آیند.

وی با افتتاح سالن سرپوشیده شهید فلسفی با مردم شهرستان سمیرم دیدار کرد و پس از شنیدن سخنان امام جمعه و فرماندار شهرستان سمیرم و مشکلات مردم سمیرم، در این سالن به ایراد سخنرانی پرداخت.

وزیر بهداشت با اشاره به خشکسالی حاکم بر سمیرم گفت: خشکسالی یکی از بلایای کشور است که امید است هر چه زودتر تمهیداتی در خصوص مهارهای آب های روان صورت گیرد.

هاشمی اعلام کرد: رتبه ایران در حوزه بهداشت و درمان در جهان ۱۷ است که قابل مقایسه با قبل از انقلاب اسلامی ایران نیست.

وی خاطرنشان کرد: ۴۰ درصد تولیدات علمی داخل، سهم علوم پزشکی است.

وزیر بهداشت در ابتدای ورود خود به شهرستان سمیرم از اورژانس پیش بیمارستانی این شهرستان بازدید کرد.

فرماندار سمیرم هم خشکسالی را یکی از معضلات و مشکلات اساسی این شهرستان عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه ۹۰ درصد مردم شهرستان سمیرم کشاورز هستند بخاطر خشکسالی اکثر محصولات رو به نابودی است.

محمدحسین نصرتی اعلام کرد: با توجه به بعد مسافت شهرستان با شهر اصفهان، تخصص های خاص مثل ارتوپد و سونوگرافی درسمیرم وجود ندارد که خواسته مردم این شهرستان افزایش نیرو در حوزه بهداشت و درمان است.

وزیر بهداشت در ادامه از بیمارستان حضرت سید الشهدا شهرستان سمیرم بازدید کرد.

وزیر بهداشت در پایان سفر خود به این شهرستان گاز منطقه مرودشت را افتتاح کرد.

منبع: مهر
کد مطلب: 362912