توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه کرمان:رییس جمهوری مسائل کشور را با تدبیر به پیش برده است
يکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۶
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: رییس جمهوری تاکنون مسائل کشور را با تدبیر به پیش برده است.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، اسحاق جهانگیری در سفر غیر رسمی خود به کرمان عصر شنبه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با حضور در منزل وی دیدار و گفت و گو کرد.

آیت الله سید یحیی جعفری در این دیدار که استاندار کرمان نیز حضور داشت، افزود: هم اکنون ایران به قدرت بزرگ نظامی و سیاسی در منطقه تبدیل شده است.

وی گفت: استاندار کرمان تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات استان بکار گرفته و توانسته با طرح های موثر و مفید خود، بحران آب را در استان کرمان مهار کند.

معاون اول رییس جمهوری نیز با اشاره به اینکه شش هزار و 600 روستا در کشور بوسیله تانکر آبرسانی می شوند، بیان کرد: کمبود آب یکی از مشکلات اصلی کشور است لذا انتقال آب از دریای عمان و خلیج فارس در دست اقدام است.

اسحاق جهانگیری گفت: دولت آمادگی دارد طرح انتقال آب از دریای عمان و خلیج فارس را به بخش خصوصی و غیر دولتی واگذار نماید و سپس آب را با قیمت بالا خریداری و با هزینه پایین در اختیار مردم قرار دهد.

معاون اول رییس جمهوری در این دیدار وعده داد تا در اولین فرصت به صورت رسمی برای شناسایی و رفع مشکلات به استان کرمان سفر کند.

جهانگیری روز گذشته (شنبه) برای دیدار با والده و خانواده خود به کرمان سفر کرد.

وی در این سفر یک روزه در جمع عزاداران اربعین حسینی در حسینیه ثارالله شهر کرمان نیز حضور یافت.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 342112