توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آیت‌الله ممدوحی :
اقدام ابوبکر البغدادی جهالتی ریشه‌دار است / مسیر خلافت آدم‌کشی و تجاوز نیست
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۸
عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه جهالت‌هایی همچون اقدام ابوبکرالبغدادی در تاریخ سابقه فراوانی داشته است، گفت: مسیر خلافت و رهبری آدم‌کشی و تجاوز به نوامیس دیگران نیست.
 
عرش نیوز به نقل از فارس؛آیت‌الله حسن ممدوحی اظهار داشت: جهالت‌هایی همچون اقدام ابوبکر البغدادی در تاریخ سابقه فراوانی داشته است.

 
عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: هرچه جهالت‌های این‌چنینی اوج بگیرد، سقوط آن نزدیک‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود.

 
وی با بیان اینکه ادعای گزاف گروه تروریستی داعش، سقوط آن‌را نزدیک‌تر کرده، بیان داشت: این فرد مأمور صهیونیست‌هاست و اصلا شرایط گفتن چنین ادعاهایی را ندارد.

 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: مردم به نادانی و انحراف گروه تروریستی داعش پی برده‌اند و جهانیان وحشی‌گری این گروه‌های تروریستی را درک کرده‌اند.

 
وی با اشاره به اینکه خلافت و رهبری در اسلام مسیر خاص خود را دارد، متذکر شد: این مسیر به هیچ وجه آدم‌کشی و تجاوز به نوامیس دیگران نیست.

 
ممدوحی تاکید کرد: دین اسلام موجب نجات بشر است و چنین افرادی که هیچ بویی از احکام اسلامی نبرده‌اند، با دم زدن از اسلام فقط رسوایی خود را رقم می‌زنند.
کد مطلب: 282515