توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار رباط کریم:
تسریع در احداث متروی پرند / اختصاص اعتبار 21 میلیارد تومانی به رباط کریم
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۱
فرماندار رباط کریم با اشاره به احداث متروی پرند گفت: یکی از نیازهای این شهرستان راه‌اندازی مترو است که باید هرچه سریع‌تر به اتمام برسد.

به گزارش عرش نیوز،بیژن سلیمان‌پور ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف مدیران در دستگاه‌های مختلف خدمات‌رسانی به مردم و تأمین مطالبات آنان است لذا باید تدابیر اساسی در این حوزه از سوی مسئولان در بخش‌های مختلف اندیشیده شود.

وی اظهار داشت برای این که بتوانیم میزان خدمات رسانی را در این شهرستان افزایش دهیم نیازمند تأمین اعتبارات هستیم و مسئولان به شهرستان رباط کریم نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

فرماندار رباط کریم در ادامه سخنان خود با اشاره به احداث متروی پرند گفت: یکی از نیازهای این شهرستان احداث این مترو است که باید هر چه سریع‌تر به اتمام برسد.

سلیمان پور تأکید کرد: اختصاص اعتبارات لازم برای احداث این مهم یکی از نیازهای اساسی برای پیشرفت این پروژه است.

وی در ادامه به رفع مشکلات مسکن مهر در این شهرستان اشاره کرد و گفت: تأمین زیرساخت‌ها و ارائه خدمات به مسکن مهر از مهمترین نیازهای این ساخت و سازها است.

فرماندار رباط کریم با اشاره به این که مسکن مهر در بخش زیرساخت‌ها با مشکل مواجه است، افزود: ساکنان این منازل باید از تمامی امکانات رفاهی برخوردار باشند لذا تأمین آب، برق، گاز تلفن و خدماتی چون مدرسه، درمانگاه، فضاهای ورزشی و تفریحی و نیروی انتظامی از مهمترین نیازها است.

وی در ادامه سخنان خود از اعتبار 21 میلیارد تومانی برای شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای در شهرستان رباط‌ کریم توزیع شده است.

فرماندار رباط کریم گفت: با تخصیص این اعتبار می‌توانیم براساس اولویت‌بندی‌ها بخشی از نیازهای این شهرستان را مرتفع کنیم.

سلیمان‌پور ادامه داد: شهرستان رباط کریم برای توسعه و تحولات اساسی نیازمند برنامه‌ریزی‌های لازم است لذا باید با همکاری و تعاملات بیشتر این شهرستان را با رشد و توسعه بیشتر همراه کنیم.

وی اظهار کرد: در سال جاری پروژه جدیدی برای شهرستان تعریف نشده است لذا باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی پروژه‌های نیمه‌تمام در شهرستان را هرچه سریع‌تر به اتمام برسانیم./فارس

کد مطلب: 264614