توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بیش از ۳.۳ میلیارد ریال سهام در بورس سمنان معامله شد
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۷
مدیر بورس منطقه‌‌ای سمنان با اشاره به ارزش معاملات بورس سمنان در روز گذشته گفت: در روز گذشته، بیش از ۳.۳ میلیارد ریال سهام در بورس منطقه سمنان دادوستد شد.

به گزارش عرش نیوز؛غلامحسین گل‌ارضی اظهار کرد: در معاملات روز گذشته بورس سمنان یک‌میلیون و 413 هزار و 61 سهم مورد معامله قرار گرفت.

وی با اشاره به ارزش ریالی این تعداد سهام در معاملات روز گذشته توسط کارگزاران بورس سمنان افزود: ارزش ریالی این تعداد سهام بیش از سه میلیارد و 337 میلیون و 941 هزار ریال بوده است.

مدیر بورس منطقه‌ سمنان با اشاره به میزان سهام خریداری‌شده در بورس منطقه سمنان، خاطرنشان کرد: از مجموع تعداد سهام معامله‌شده در معاملات روز گذشته بورس منطقه سمنان، 677 هزار و 403 سهم به خرید اختصاص داشته است.

گل‌ارضی با اشاره به ارزش ریالی سهام خریداری‌شده در بورس سمنان در روز گذشته تصریح کرد: ارزش سهام خریداری‌شده به بیش از یک‌میلیارد و 218 میلیون و 652 هزار ریال رسیده است.

وی با اشاره به میزان سهام به فروش رفته تالار بورس سمنان در روز گذشته بیان کرد: در معاملات روز گذشته، 735 هزار و 658 سهم در بخش فروش، مورد معامله کارگزاری‌های مختلف قرار گرفت.

مدیر بورس منطقه‌ سمنان ارزش ریالی این سهام به فروش رسیده را بیش از دو میلیارد و 119 میلیون و 288 هزار ریال عنوان کرد.

به گفته گل‌ارضی 37 درصد از ارزش معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید و 63 درصد به فروش اختصاص داشت.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 317787