توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
وزیر بهداشت: رفع نیازهای درمانی مردم، اولویت جدی دولت است
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۳
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: رفع نیازهای درمانی مردم به عنوان یک اولویت جدی در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.
به گزارش عرش نیوز؛سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه دوشنبه در جریان سفر به استان فارس و بازدید از برخی مراکز بهداشتی و درمانی این استان بیان کرد: تلاش می کنیم مشکلات پزشکی و درمانی مردم به حداقل برسد که در این زمینه ارائه خدمات مناسب و با کیفیت در اولویت کار مراکز درمانی کشور است.

وی افزود: در این زمینه تکمیل و تجهیزات بیمارستان برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم از اولویت های جدی و مورد توجه در برنامه هاست.

قاضی زاده هاشمی اظهارداشت: در بخش سالم سازی جامعه فرهنگ سازی برای پیشگیری به عنوان یکی از راه های جلوگیری و حل مشکلات درمانی و پزشکی مورد توجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که مردم باید در بخش اصلاح شیوه زندگی مانند پرهیز از دخانیات و کاهش مصرف قند و روغن توجه بیشتری داشته باشند.

او در بخش دیگری از سخنان خود در بازدید از مراکز بیمارستانی و درمانی شهر خرامه اضافه کرد: به زودی متخصص زنان و زایمان برای شهر خرامه و دستگاه اتوکلاو (زباله سوز) و سایر نیازها از جمله ساخت درمانگاه و اورژانس این مرکز درمانی نیز تامین خواهد شد.

وی همچنین درباره راه اندازی مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی در منطقه کربال خرامه دستور پیگیری ویژه داد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به استان فارس از مراکز درمانی شهر خرامه، مرکز سلامت جامعه حضرت ولی عصر(ع) شیراز و مرکز نگهداری جانبازان شیمیایی بیمارستان نمازی شیراز دیدن کرد.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 357585