توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سورپرایز ویژه باشگاه بنفیکا برای تیم ملی فوتبال ایران +عکس
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۳
باشگاه بنفیکای پرتغال مراسم ویژه‌ای را برای تیم ملی فوتبال ایران پیش بینی کرده است.
به گزارش عرش نیوز؛شاگردان کارلوس کی‌روش بعد از بازی روز جمعه با اشترول، روز سه‌شنبه هفته آینده (22 مهر) در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی پرتغال به مصاف بنفیکا خواهند رفت اما این تنها برنامه سرخپوشان لیسبونی نیست و باشگاه بنفیکا  سورپرایز ویژه‌ دیگری هم دارد.

این باشگاه پرتغالی به دلیل آنکه 44 سال پیش برای برگزاری دیدار تدارکاتی به کشورمان آمده و اکنون بعد از این همه سال پذیرای تیم ملی فوتبال ایران در پرتغال است، قصد دارد مراسم جشن ویژه‌ای را به همین مناسبت برای تیم ملی ایران برگزار کند.

بدین ترتیب دیدار تدارکاتی تیم فوتبال ایران با بنفیکا لیسبون در حکم دیداری نمادین هم خواهد بود که همراه با ضیافت ویژه لیسبونی‌ها برای تیم ایران انجام خواهد شد. بنفیکا در فصل گذشته قهرمان لیگ پرتغال شد.

ماجرای دیدار 40 سال پیش 

44 سال پیش در  21 اسفند سال 1349 بنفیکا برای دیدار با پرسپولیس به تهران آمد و در دیداری که اوزه بیو اسطوره فوتبال پرتغال و باشگاه بنفیکا در آن حضور داشت توانست با 4 گل پرسپولیس را شکست دهد.

اکنون آن دیدار با پرسپولیس دست مایه ضیافت ویژه باشگاه بنفیکا برای تیم ملی فوتبال شده است. شاید هم نکته جالب توجه بازی این است که پس از سال‌های متمادی برای اولین بار بازیکنی از پرسپولیس به تیم ملی دعوت نشده است.

منبع:تسنیم

 

 

کد مطلب: 317589