توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس شورای اسلامی شهر فرون‌آباد:
اعضای شورا در برابر مردم پاسخگو باشند
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۶
رئیس شورای اسلامی شهر فرون‌آباد گفت: معتقدیم اعضای شورا نباید پشت میز بنشینند و باید در برابر مردم پاسخگو باشند.
به گزارش عرش نیوز:
به‌نقل از روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون‌آباد، احمد آرامی رئیس شورای اسلامی شهر، ابراهیم رضایی‌فر نایب رئیس شورا، سلیمه گلوی منشی و خزانه‌دار شورای اسلامی شهر و غلامحیدر سالاری سرپرست شهرداری فرون‌آباد به‌همراه تعدادی از مسئولان واحدهای شهرداری در بازدید میدانی، برخی از نقاط سطح شهر را مورد بازدید و بررسی قرار دادند.

آرامی در این بازدید که از نقاط مختلف سطح شهر فرون‌آباد از جمله ادامه جدول‌گذاری فاز دوم بلوار امام خمینی (ره) و کانال فاضلاب ضلع شمالی شهر (خیابان شهید اصغری) صورت پذیرفت، بیان داشت: با توجه به مراجعات و مکاتباتی که از سوی اهالی برخی مناطق سطح شهر پیرامون مسائل و مشکلات آن مناطق صورت گرفته بود تصمیم بر این شد تا به همراه دیگر عزیزان شورا و سرپرست شهرداری از نزدیک این مسائل و مشکلات بررسی، نیازمندی‌ها شناسایی و راهکارهای رفع آن ارائه شود.

وی گفت: معتقدیم اعضای شورا نباید پشت میز بنشینند و باید در برابر مردم پاسخگو باشند به همین جهت ما نیز رویه حضور مستمر در بین مردم، بازدید از پروژه‌ها و عملیات میدانی را سیاست کاری خود قرار دادیم تا بتوانیم حداقل نیازهای سطح شهر و شهروندان را مرتفع سازیم.

پروسه انتخاب شهردار فرون‌آباد از کانال کاملاً اصولی پیگیری می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر فرون‌آباد همچنین در پاسخ به سئوالی در مورد شهردار منتخب نیز گفت: پروسه انتخاب شهردار فرون‌آباد از کانال‌های کاملاً اصولی، قانونمند و با توجه به توانمندی‌ها، سوابق کاری، تجارب عملی و تعهد و اعتقادات دینی و ایمانی وی انجام شده و در حال طی مراحل اداری است و به‌حول قوه الهی به‌زودی سکان سازندگی و آبادانی و عمران شهری به وی سپرده می‌شود.

آرامی در پایان گفت: اعضای شورای چهارم تلاش دارند نیازهای عمرانی، اجتماعی و فرهنگی و بهداشتی شهر فرون‌آباد را به‌خوبی شناسایی و در جهت حل آنها قدم‌هایی در خور مردم ولایت‌مدار این شهر بردارند.
کد مطلب: 307689