توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حمله خرس‌های قهوه‌ای، چوپان نگون بخت را در کوهرنگ زمین‌گیر کرد
يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۲
فرماندار کوهرنگ گفت: دو خرس قهوه ای در منطقه صمصامی شهرستان کوهرنگ ، با حمله به یک چوپان وی را زمین گیر و راهی بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان فارسان کردند.
به گزارش عرش نیوز، مرتضی زمانپور، اظهار کرد: در رویارویی دو قلاده خرس قهوه ای با چوپانی از اهالی محل در ارتفاعات منطقه صمصامی ، هوشنگ مرادی جوان ۲۵ ساله به شدت مجروح شد و با کمک اهالی محل به بیمارستان سیدالشهداء فارسان منتقل شد .

وی گفت: این جوان دامدار بعد از اطلاع از ناپدید شدن سه راس از گوسفندان خود ، برای جستجو راهی ارتفاعات می شود و با شناسایی محل استقرار گوسفندان از پیگیری صدای زیاد آنها ، با این دو خرس قهوه ای روبرو می شود .

فرماندار شهرستان کوهرنگ افزود: این دو قلاده خرس به چوپان حمله می کنند و فریادهای درخواست کمک چوپان نگون بخت راه به جایی نمی برد .

زمانپور خاطرنشان کرد : موقعی مردم منطقه برای امداد رسانی و کمک به محل رسیدند ، که هوشنگ مرادی هنوز با خرس ها درگیر بوده و در ۵ نقطه از بدنش جراحتهای شدید داشته است .

وی افزود : همکنون این جوان چوپان از ناحیه دست راست ، پای چپ ، پهلو و صورت به شدت مجروح است و در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان فارسان تحت درمان قرار گرفته است . در این منطقه حیوانات درنده و خطرناک مانند خرس، گرگ و گراز بسیار است و گاهی به گله‌ها و انسان‌ها حمله‌ور می‌شوند.
 منطقه صمصامی شهرستان کوهرنگ دارای گونه های وحشی حیوانات از جمله خرس قهوه ای ، گرگ ، گراز ، خوک و شغال است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 257487