توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس مرکز بسیج صداوسیما:
داعش و سلفی‌ها خوارج مدرن زمان هستند
پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۴
رئیس مرکز بسیج سازمان صداو سیما با اشاره به اینکه دشمنان همواره به دنبال ایجاد تنفر بین مسلمانان هستند، گفت: داعش و سلفی‌ها خوارج مدرن زمان هستند.
به گزارش عرش نیوز‌ به نقل از روابط عمومی شبکه تبرستان، علی اصغرجعفری امروز در دومین یادواره شهدای رسانه و ۵۷ شهید منتسب به همکاران صدا و سیمای مرکز مازندران با اشاره به اینکه دشمنان با پایه ریزی جریان داعش و سلفی به دنبال تنفر مردم نسبت به دین اسلام هستند، اظهار داشت: امروز ایران اسلامی با قرار گرفتن در خط ولایت فقیه تمامی توطئه ها و برنامه ریزی های دشمنان را خنثی کرده است.

رئیس مرکز بسیج سازمان صداو سیما با بیان اینکه تحولات اخیر منطقه را غربی ها پایه ریزی کردند و به ضرر خودشان تمام شده است، افزود: آمریکاییها و مستکبران غربی در حال غرق شدن درمشکلات خود هستند.

جعفری با اشاره به اینکه رسانه ملی، امروز هوشمندانه درمقابل هجوم دشمنان ایستادگی کرده است، گفت: جنگ امروز جنگ نرم بوده و دشمنان از این راه به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند.

بهرام حمیدی، مدیرکل صدا و سیمای شبکه تبرستان نیز با بیان اینکه مازندران در کارنامه افتخارات انقلاب اسلامی همچون ستاره ای می درخشد گفت: مازندران با تقدیم ده و هزار و ۴۰۰ شهید نقش ارزنده ای در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و تداوم آموزه های آن دارد.

این یادواره به همت ستاد یادواره شهدای رسانه استانی با حضور جمعی از مسئولان استان، خانواده های معظم شهدا و همکاران بسیجی شبکه تبرستان در مجتمع فرهنگی بلال صداوسیمای مرکز مازندران برگزار شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 341780