توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
قهرمان روشندل اردبیلی مسابقات وزنه‌برداری جهان تجلیل شد
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۲
همزمان با روز جهانی معلولان اعضای شورای شهر و شهردار اردبیل و جمعی از مسئولان با حضور در منزل احد جواهری، قهرمان مسابقات وزنه‌برداری نابینایان و کم‌بینایان جهان در ترکیه، از وی تجلیل کردند.
به گزارش عرش نیوز، زکی‌اله خوشبخت، رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل پیش از ظهر امروز در این دیدار اظهار داشت: مسئولان همواره از جوانان و ورزشکاران که برای این کشور افتخار کسب کرده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بالا می برند، حمایت می‌کند و تلاش می‌کنیم تا در این مسیر حرکت های مؤثر و سازنده‌تری به انجام برسانیم.

وی با ابراز خوشحالی از موفقیت افتخارآفرین احد جواهری در مسابقات قهرمانی وزنه برداری جهان در ترکیه و تأکید بر اینکه رسالت اصلی تجلیل و حمایت از قهرمانان ورزشی بر عهده ورزش و جوانان است، بیان کرد: شورای شهر و شهرداری اردبیل وظیفه خود می‌داند تا از قهرمانان و مدال‌آوران عرصه‌های مختلف علمی،‌ ورزشی، فرهنگی و هنری در حد وسع و توان حمایت کند.

قهرمان روشندل اردبیلی مسابقات وزنه‌برداری جهان نیز با ابراز گلایه از مسئولان ورزش و جوانان و سایر مسئولان متولی در اردبیل، که تبعیض و تفاوت در استقبال و حمایت از قهرمانان و مدال‌آوران قائل‌ می‌شوند، گفت: نباید این بی‌توجهی‌ها اسباب دل سردی قهرمانان را برای حضور در میادین ورزشی فراهم آورد و یا با برخی بی‌توجهی‌ها روحیه و امیدواری جوانان در فعالیت‌های مختلف ورزشی از بین برود.

احد جواهری با اشاره به بی‌مهری مسئولان ورزش اردبیل به لحاظ عدم استقبال از وی در هنگام بازگشت قهرمانانه از مسابقات وزنه‌برداری آمریکا در سال گذشته و مسابقات قهرمانی مهرماه امسال ترکیه، تصریح کرد: با وجود همه این بی‌مهری‌ها به عنوان روشندل با تمام توان در عرصه مسابقات جهانی حاضر شده و برای کشور و استان اردبیل افتخار کسب کرردم که انتظار توجه بیشتر از مسئولان در کسب این موفقیت‌ها را داشته و دارم.

در این دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اردبیل با اهدای لوح سپاس و هدیه از احد جواهری، وزنه‌بردار قهرمان روشندل اردبیلی که مهرماه امسال با شرکت در مسابقات وزنه‌برداری آنتالیای ترکیه مدال طلا کسب کرده و رکورد جهانی را ۷۰ کیلو ارتقا داده بود، تجلیل کردند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 338180