توصيه مطلب 
۳
 
Share/Save/Bookmark
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین:
امام خمینی آبرو را به ملت ایران ارزانی داشت
سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۷
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: امام خمینی آبرو را به ملت ایران ارزانی داشت.
به گزارش عرش نیوز؛سردار مهران طهماسبی پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره سرداران و ۵۰۰ شهید و ۹ شهید گمنام شهرستان خلخال که با حضور خانواده شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد، گفت: امام خمینی با ندای حق‌طلبی و استکبارستیزی آبرو را برای ملت به ارمغان آورد.

وی افزود: گسترش روزافزون انقلاب اسلامی ایران در جهان هراس را در دل مستکبران جهان مستولی کرده و دشمنان چشم دیدن پیشرفت‌های این نظام الهی و دینی را ندارند.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با تبریک ایام‌الله دهه‌فجر ادامه داد: گسترش این انقلاب و جهانی شدن آن به دست امام خمینی (ره) دشمنان را بر آن داشته تا با هر فکر و وسیله‌ای به مقابله با این نظام بپردازد.

طهماسبی تصریح کرد: اکنون که به پاس زحمات شهدا در آسایش و امنیت به سر می‌بریم مدیون جانفشانی شهدا و زحمات امام راحل هستیم چراکه امام راحل دست اهریمنان را از ایران کوتاه کرد.

وی در خصوص مذاکرات هسته‌ای و گروه ایرانی مذاکره‌کننده در اجلاس ۱+۵ گفت: ملت ایران از گروه مذاکره‌کننده انتظار دارند که حتی یک قدم از حقوق این ملت شهیدپرور عقب‌نشینی نکنند و اگر ما یک قدم عقب‌نشینی کنیم دشمنان با فرصت‌طلبی ۱۰ قدم پیشروی خواهند کرد.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: ما نیازی به موشک‌های دوربرد نداریم ما منتظر فرمان مقام معظم رهبری برای نابودی اسرائیل هستیم چراکه نابودی اسرائیل آرزوی امام راحل بود.

طهماسبی عنوان کرد: جوانان این مرز و بوم با به دست گرفتن فناوری‌های عظیم در زمینه علمی، پزشکی و هسته‌ای دست دشمنان را از ایران کوتاه کردند و آن‌ها را در اهداف شوم خود ناکام گذاشتند.

گفتنی است، در ادامه این مراسم مصطفی کریمی فرمانده سپاه ناحیه خلخال با تبریک ایام‌الله دهه‌فجر از آماده بودن کلیه بسیجیان در تبعیت از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی گفت: ما ادامه‌دهنده راه شهدا برای پیروزی کامل و رساندن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به حضرت ولی عصر هستیم.

سردار طهماسبی همچنین به همراه مسئولان با حضور در هنرستان شهید باهنر از ماکت موشک ساخته شده این هنرستان بازدید کرد.

همچنین وی با حضور در منزل خانواده معظم شهید شکری لوح سپاس و تقدیر را به آن‌ها تقدیم کرد.

طهماسبی در ادامه برنامه‌های خود در خلخال از کتاب «بیداری اسلامی و صدور انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی» تالیف مهدی صدیقی رونمایی کرد و لوح سپاس به مولف این کتاب اهدا شد.

منبع:خبرگزاری فارس
کد مطلب: 363984
 
 
 


پربازدیدترین