توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال متین ورامین:
فضا برای جبران شکست در نیم فصل دوم وجود ندارد
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۳
بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال متین ورامین گفت: شکست هر بازی برای تیم‌های لیگ برتری در نیم فصل دوم سنگین تمام می‌شود و فضای برای جبران در این مرحله وجود ندارد.

به گزارش عرش نیوز؛امیر غفور پس از پایان اردوی آماده‌سازی تیم متین ورامین اظهار کرد: اردوی آماده‌سازی متین در مازندران و آمل برای آمادگی بهتر برای حضوری مقتدرانه در نیم فصل دوم بسیار مهم بود.

وی افزود: در این اردو بازیکنان با توجه به نظرات کادر فنی تمرین کردند و نتایج خوبی نیز حاصل شد.

غفور با بیان اینکه نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال از حساسیت زیادی برخوردار است، تصریح کرد: مرحله پلی‌آف هم اهمیت ویژه‌ای دارد بنابراین نباید در دور برگشت لیگ برتر و مرحله پلی‌آف اشتباهاتی داشته باشیم.

بازیکن ملی‌پوش تیم متین ورامین خاطرنشان کرد: در نیم فصل نخست فضا برای جبران شکست‌ها وجود داشت ولی در نیم فصل دوم و پلی‌آف کار بسیار سخت بوده و هر باخت برای تیم‌ها بسیار سنگین تمام می‌شود.

غفور گفت: امیدوارم با کسب تجربیات لازم بتوانیم مدافع خوبی برای عنوان قهرمانی فصل گذشته باشیم و بازی زیبا و خوبی را از خود در ادامه لیگ برتر به نمایش بگذاریم.

وی در مورد وضعیت متین ورامین در جدول لیگ برتر والیبال خاطرنشان کرد: هم‌اکنون با تیم دوم گروه خود هم‌امتیاز هستیم و به دلیل پوئن‌شماری در جایگاه سوم جای گرفتیم، طبیعی است که ارومیه هزینه زیادی داشته و از امیدهای قهرمانی است هرچند متین نیز تلاش لازم را برای قهرمانی دارد ولی برای نیم فصل دوم و مرحله پلی‌آف برنامه‌ریزی منسجمی داریم و امیدوارم بتوانیم نتایج مطلوب را کسب کنیم.

غفور در پایان گفت: در مرحله حذفی و پلی‌آف احتمال می‌دهم با نمایندگانی از مشهد یا تبریز روبه‌رو شویم که هر دو از تیم‌های قدرتمند کشورمان هستند.

منبع:فارس

کد مطلب: 346983