توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
چهاربانده شدن محور فیروزکوه تسریع شود
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۹
معان وزیر راه و شهرسازی بر تسریع در چهاربانده شدن محور قائمشهر - فیروزکوه تاکید کرد.
به گزارش عرش نیوز؛داود کشاورزیان پیش از ظهر سه شنبه در بازدید از عمليات اجرايي تعريض محور سوادكوه، در خصوص روند عمليات اجرايي تعريض و چهارخطه كردن محور قائمشهرـ فيروزكوه اظهار داشت: با توجه به اينكه اين محور به عنوان يكي از محورهاي شرياني مازندران بوده كه اين استان را به پايتخت كشور متصل مي نمايد، ضروري است كه توسعه و تعريض آن در اولويت كاري قرار گيرد.

وي در ادامه خاطرنشان كرد: با توجه به عمليات تعريض اين محور در حوزه استحفاظي استان تهران انتظار مي رود با تامين اعتبارات مورد نياز توسعه و تعريض آن نيز در مازندران عليرغم كوهستاني بودن و شرايط سخت منطقه شتاب بيشتري گيرد.

رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور در اين بازديد ضمن اعلام رضايت نسبي از اجراي عمليات اجرايي پروژه هاي راهسازي مازندران عنوان كرد: يكي از راهكارهاي برون رفت از محروميت و حركت به سوي توسعه پايدار، ايجاد راه دسترسي و مواصلاتي بوده كه در دولتهاي قبلي و دولت يازدهم عنايت ويژه اي به اين مهم شده است.

كشاورزيان اظهار داشت: با توجه به كثرت پروژه هاي راهسازي در مازندران بايد اعتبارات بيشتري به اين استان تزريق شده چراكه با سرمايه گذاري مناسب و ايجاد يك راه ارتباطي ايمن مي توان ميليون ها گردشگر و مسافر را به اين استان هدايت كرد.

بازديد از عمليات راهسازي محور گلوگاه _ دامغان نيز از ديگر برنامه هاي سفر كاري معاونين وزير راه و شهرسازي به مازندران است.

منبع:مهر

کد مطلب: 325283