توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی فقیه در قرارگاه میثاق: ایجاد گروهک تروریستی داعش برای بدنام کردن اسلام است
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۰
مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه میثاق گفت: گروهک تروریستی و تکفیری داعش دست پرورده استکبار جهانی و هدفش بدنام کردن اسلام حقیقی و ضربه زدن به جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی است.
به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام 'عباس سبحانیان' یکشنبه شب در اربعین دو شهید گمنام مسجد دانشگاه آزاد اسلامی مهریز افزود: اسلام دین مودت و محبت و صلح است ولی گروهک داعش و حامیان جهانی و منطقه ای آنها با اعمال زشت ضد بشری و انسانی خود بدنبال خدشه دار کردن چهره حقیقی این مکتب حیات بخش هستند.

وی ادامه داد: اعضای گروهک داعش به راحتی و با قساوت قلب ، انسان های مظلوم را می کشند و آمریکا و برخی کشورهای منطقه از آنها حمایت می کنند.

وی افزود: گروهک داعش و حامیان آنها نه تنها در جنایات بی حد و حصر خود به نتیجه ای نرسیدند بلکه ماهیت پلید و غیر انسانی خود را به جهانیان و آزادیخواهان عالم نشان دادند .

مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه میثاق اظهارکر: دشمنان در 35 سال گذشته پس از پیروزی انقلاب اسلامی که منافع خود را در کشور ما از دست رفته دیدند برای تضعیف انقلاب اسلامی به انواع ترفندها متوسل شدند.

سبحانیان گفت: ترور شخصیت های نظام در اوایل انقلاب اسلامی، ایجاد جنگ های قومی، راه اندازی جنگ تحمیلی و همچنین فشارهای اقتصادی و تحریم ها همه در راستای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و جلوگیری از موج اسلام خواهی صورت گرفته است.

وی افزود: حوادث اخیر در آمریکا و اعتراض سیاه پوستان این کشور به قتل هم کیشان خود و برخورد دولتمردان آمریکایی با این قضایا بار دیگر ماهیت ضد بشری و دروغین مستکبران را نشان داد.

این مسوول اظهار داشت: شعارهای دفاع از حقوق بشر که سال های متمادی است توسط دولتمردان آمریکایی مطرح می شود یک دروغ بزرگ بیش نیست و ماهیت آنها به خوبی در پیش چشم ملت ها قرار دارد.

سبحانیان خاطرنشان کرد: نظام سلطه با صرف هزینه های زیاد نه تنها به هیچکدام از اهداف خود علیه ملت ایران و جبهه مقاومت نرسیده است بلکه در اوج ذلت و زیونی قرار دارد.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه میثاق یادآور شد: اخلاق و معنویت در غرب و بین حاکمان و حامیان دنیای استکباری در سراشیبی شدید سقوط قرار گرفته و این روند روز به روز بیشتر می شود.

وی اضافه کرد: چالش مهم دیگر در غرب و در دنیای استکباری همان تعارض بین گفتار و کردار غربیان و برنامه های آنهاست که نمونه آن را باید در خصوص موضوع مهم حقوق بشر ذکر کرد.

این مسوول تاکید کرد: آنها سال های متمادی است که دم از دفاع از حقوق بشر می زنند ولی با عمل خود اثبات کردند که فقط بدنبال منافع نامشروع خود هستند و در قبال حقوق بشر ملت های مظلوم عالم دروغ می گویند.

سبحانیان ادامه داد: با وجود تمام توطئه های آمریکا و دشمنان ، گرایش به حق و حقیقت و اسلام ناب محمدی (ص) روز به روز در بین ملت ها بیشتر شده است.

وی اظهار کرد: همه عزت و عظمتی که امروز ملت قهرمان و ولایتمدار ما در این سال ها بدست آورده ؛ بخاطر تکیه به اسلام ناب محمدی (ص) ، عمل به فرامین الهی، ولایتمداری، دشمن شناسی و مقاومت و جانفشانی است.

این مسوول خاطرنشان کرد: ما باید قدر انقلاب اسلامی را بدانیم و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و با تکیه بر دین و ارزش ها به راه پرافتخار و عزت بخش خود با قدرت ادامه دهیم.

وی گفت: باید همیشه و در همه حال از اندیشه های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهیدان سرافراز انقلاب الگو بگیریم که راه عزت و سعادت در همین مسیر روشن نهفته است.

مهریز با 50 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد 313 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 342680