توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار کرمانشاه تاکید کرد
بررسی موانع اجرای برخی از بندهای قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۵
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ایثارگران در انتصابات دولتی ارجحیت دارند، بر بررسی نکات و موانع اجرای برخی از بندهای قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران تأکید کرد و گفت: پرداخت حق و حقوق جامعه ایثارگری باید مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش عرش نیوز؛ابراهیم رضایی‌بابادی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات ایثارگران در استانداری کرمانشاه اظهار کرد: ایثارگران در انتصابات دولتی ارجحیت دارند.

وی بیان داشت: انتخاب افراد ایثارگر برای انتصابات انجام شده در استان کرمانشاه یکی از دغدغه‌های اساسی و موضوعات مورد تأکید بوده است.

استاندار کرمانشاه با اشاره به تأکیدات امام راحل در بحث رسیدگی به امور ایثارگران، گفت: با توجه به فرمایشات معمار کبیر انقلاب بیشترین انتصابات باید از بین ایثارگران باشد.

رضایی‌بابادی تصریح کرد: قوانین تصویب شده در مورد ایثارگران باید اجرایی شوند و موانع پیش‌روی تحقق آنها نیز پس از بررسی رفع شوند.

به گفته وی، اگر نظام مقدس جمهوری اسلامی برای همه مهم است، پس افرادی که بیشترین حق را بر گردن نظام دارند نیز باید در اولویت باشند.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: ایثارگران همان افرادی هستند که داوطلبانه و با تحمل سخت‌ترین شرایط از کیان مملکت دفاع کرده و صحنه‌های از خود گذشتگی و ایثار را به نمایش گذاشتند.

رضایی‌بابادی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران تا کنون خدمات ارزنده‌ و غیرقابل انکاری به جامعه ایثارگری داشته، افزود: البته ممکن است دولت در این زمینه محدودیت‌هایی نیز داشته باشد، اما حق ایثارگران بیشتر از این است.

وی بر بررسی نکات و موانع اجرای برخی از بندهای قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران تأکید کرد و ادامه داد: پرداخت حق و حقوق جامعه ایثارگری باید به‌صورت ویژه مورد توجه قرار بگیرد.

استاندار کرمانشاه مشکلات تأمین مسکن همسران و فرزندان شهدا را یادآور شد و گفت: قطعاً نباید با گذشت این سال‌ها برای تأمین مسکن این خانواده‌ها دیگر مشکلی وجود داشته باشد.

منبع:فارس

کد مطلب: 354083