توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
باحضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور؛
مشکلات و ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی کاوه بررسی شد
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۲
مشکلات و ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی کاوه شهرستان ساوه در سفر رئیس بنیاد مستضعفان کشور، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی بررسی شد.
به گزارش عرش نیوز؛محمد سعیدی‌کیا شامگاه دوشنبه در سفر به شهرستان ساوه ضمن بازدید از شهرک صنعتی کاوه و آشنایی با ظرفیت‌های این قطب صنعتی در شهرستان ساوه به بررسی مشکلات و ظرفیت‌های این منطقه پرداخت.

رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان کشور در این بازدید نزدیکی ساوه به پایتخت کشور را یکی از نقاط قوت و مثبت و از جمله ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی کاوه برشمرد که در ادامه برنامه‌ها نیز به بررسی مشکلات موجود در این منطقه و نیز ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی آن پرداخت.

استاندارمرکزی نیز در این بازدید بااشاره به فعالیت واحدهای صنعتی در این شهر صنعتی گفت: توجه به اینکه منطقه اقتصادی ساوه به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده در حال حاضر 400 واحد صنعتی در این منطقه فعالیت اقتصادی دارد.

محمدحسین مقیمی افزود: استان مرکزی دارای صنایع بسیار زیادی بوده که تعدادی از صنایع مهم استان نیز در ساوه فعال است که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد چراکه ساوه دارای ظرفیت‌های بسیار بالای اقتصادی است که توجه به این مهم زمینه ساز رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور می شود.

استاندار مرکزی حضور سرمایه‌گذاران در استان و سرمایه گذاری را از جمله راهبردهای توسعه استان برشمرد و خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری سرمایه گذاران دربخش صنعت استان و نیز بخش‌های دیگر زمینه توسعه و پیشرفت این استان را فراهم می‌کند و مسئولان متولی باید با برنامه‌ریزی صحیح و منسجم راه برای حضور سرمایه گذاران در استان را فراهم و تسهیل کنند.

مدیرعامل شهرصنعتی کاوه شهرستان ساوه نیز در این بازدید ضمن بیان گزارشی از روند فعالیت شهرصنعتی کاوه گفت: با فعالیت‌های صورت گرفته در استان و به ویژه شهرستان ساوه همه بسترها برای حضور سرمایه گذاران فراهم شده و امیدواریم بتوانیم با توسعه بیشتر فعالیت‌ها شاهد حضور افزون‌تر سرمایه گذار باشیم.

محمدرضا نجفی افزود: شهر صنعتی کاوه با همکاری و مساعدت مسئولان فعالیت اقتصادی خود را از تیرماه آغاز کرده و در حال حاضر با ایجاد انبارها و زیرساخت‌های لازم این امکان را برای فعالیت سرمایه‌گذاران در این منطقه فراهم کرده تا بتوانند به راحتی فعالیت داشته باشند.

وی مشکل کم آبی را از جمله مشکلات پیش‌روی سرمایه‌گذاران دانست و خواستار برنامه ریزی دقیق و منسجم برای رفع این مشکل شد و تصریح کرد: با رفع مشکلات موجود برسرراه سرمایه گذاری می‌توان بسترهای توسعه سرمایه گذاری در این منطقه را بالا برد و از آنجا که مشکل کم‌آبی در این شهرصنعتی از مشکلات پیش‌روی سرمایه گذاران به شمار می‌رود درخواست اقدام برای حل این مشکل را داریم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 354786
 
 


کارمند بدبخت بنیاد مستضعفان
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۱۱:۱۹:۳۹
شما مشکل حقوق پرسنل را حل کنید مشکل منطقه اقتصادی لازم نیست آقای سعیدی کیا (62210)