توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تاجگردون: توسعه متوازن تمام نقاط کشور اولویت مجلس شورای اسلامی است
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۵
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه متوازن تمام نقاط کشور با محوریت توجه به مناطق محروم از اولویت های اصلی مجلس است.
به گزارش عرش نیوز؛'غلامرضا تاجگردون' باتبریک روز مجلس افزود: تصویب بودجه سال 93 با محوریت رشد و آبادانی مناطق محروم در راستای عدالت اجتماعی و تصویب اعتبارات خوب ماده 180 در سال جاری گواهی بر توجه مجلس در توسعه متوازن مناطق مختلف ایران اسلامی است.

وی با یادآوری سیاست دولت تدبیر و امید در تکمیل طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد و افزایش میزان تخصیص اعتبارات طرح های عمرانی، در سال جاری تعامل دولت یازدهم با مجلس شورای اسلامی را مثبت و سازنده ارزیابی کرد.

تاجگردون با بیان این که برخی شاخص های اقتصادی کشور نظیر کنترل نسبی شتاب تورم، روند تولید، کنترل نرخ رشد منفی شاخص های اقتصادی در دو سال گذشته بهبود نسبی یافته گفت: بالا بودن نرخ بیکاری مهمترین مشکل کشور است که با جذب سرمایه گذاران خارجی، مدیریت بهتر صادرات و واردات و حمایت از تولید کنندگان داخلی می توان گام هایی برای حل این مشکل برداشت.

وی ابرازامیدواری کرد: با تلاش مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد و شرایط خوب حاکم بر ارتباط دولت و مجلس درکشور بتوان شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این خطه بود.

دهم آذر مصادف با سالروز شهادت آیت الله 'حسن مدرس' به نام روز مجلس نامگذاری شده است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 337235