توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان:
دود ناشی از کنورتورهای بخش فولادسازی ذوب‌آهن محو می‌شود
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۰
مدیرعامل شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان گفت: بر اساس قرارداد با یک شرکت معتبر اروپایی، تجهیزات مورد نظر زیست‌محیطی در حال آماده‌سازی و ارسال به کارخانه است که با اجرای آن، دود ناشی از کنورتورهای بخش فولادسازی حل می‌شود.

به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان، سعد محمدی با اشاره به کسب تندیس ویژه جهانی انرژی، کسب این موفقیت بزرگ جهانی را به همه کارکنان سخت‌کوش و باارزش ذوب‌آهن اصفهان تبریک و اظهار کرد: امیدوار هستیم باهمت و همدلی هر چه بیشتر بتوان در این شرایط سخت در جهت رشد و تعالی بیشتر و کسب موفقیت‌های بیشتر، گام‌های ارزنده‌تری برداشت.

وی ادامه پروژه‌های زیست‌محیطی ذوب‌آهن را مورد تأکید قرارداد و گفت: امید است بیش از گذشته بتوانیم در جهت رفع آلایندگی‌های زیست‌محیطی و سرمایه‌گذاری‌های جدید در این زمینه حرکت کنیم و خود را به سطح استانداردهای جهانی برسانیم. مدیرعامل شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به انجام پروژه زیست‌محیطی در بخش کنورتورها خاطرنشان کرد: بر اساس قرارداد با یک شرکت معتبر اروپایی، تجهیزات موردنظر در حال آماده‌سازی و ارسال به کارخانه است که با اجرای این پروژه، دود ناشی از کنورتورهای بخش فولادسازی حل می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد ایجاد محیطی مناسب برای منطقه، مردم و کارکنان شرکت از اهداف مهم ذوب‌آهن اصفهان است.

گفتنی است همزمان با روز هوای پاک در نهمین همایش بین‌المللی مدیریت سبز که با حضور بیش از 1500 نفر از کارشناسان و متخصصین داخلی و خارجی و 35 کشور جهان در محل سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، برای اولین بار تندیس جهانی انرژی (پروژه سبز)  و نشان بلوغ HSE جامعه سبز اروپا به ذوب‌آهن اصفهان اهدا شد و مدیرعامل شرکت لوح سپاس و تندیس ویژه جهانی انرژی را دریافت کرد.

اهداء تندیس ویژه جهانی انرژی به ذوب‌آهن اصفهان از سوی بنیاد جهانی انرژی به دنبال موفقیت جهانی پروژه تنگه جوزدان (سایت نگهداری محصولات میانی قطران) در یک رقابت جهانی حاصل‌شده است.


منبع:فارس

کد مطلب: 358430