توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جاده چالوس از ساعت 17 فردا به سمت کرج یکطرفه می شود
پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۹
رئیس پلیس راه استان البرز گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی در محور کرج – چالوس از ساعت 17 فردا جمعه 21 شهریور ماه این محور به سمت کج یکطرفه خواهد شد.
به گزارش عرش نیوز:
سرهنگ رضا اکبری به منظور تأمين نظم و امنيت در جاده ها در روزهاي پاياني هفته محدوديت هاي ترافيکي در محور کرج – چالوس اجرا خواهد شد، اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه تا دو بامداد روز شنبه ۲۲ شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

وی ادامه داد: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۱ شهریور ماه تا دو بامداد شنبه از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

اکبری گفت: محدودیت های ترافیکی در محور کرج – چالوس و بالعکس از ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته برای تردد موتور سیکلت آغاز و این محدودیت تا ساعت ۲۴ بامداد روز جمعه ۲۱ شهریور برای موتور سیکلت ها ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه تردد انواع کامیون و کامیونت نیز از در این محور کماکان ممنون است، تردد کلیه کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هفته جاری از محور کرج – چالوس ممنوع است.

وی در پایان اعلام کرد: شهروندان و مسافران می توانند برای اطلاع از وضعیت راه های کشور با مرکز کنترل ترافيک پليس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه تماس بگیرند
کد مطلب: 308534
 
 


پربازدیدترین