توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار قزوین:
شهرک‌های صنعتی قزوین از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۰
استاندار قزوین گفت: امکانات خوبی در شهرک‌های صنعتی قزوین مهیا شده و در این زمینه ۵ شهرک صنعتی استان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش عرش نیوز؛مرتضی روزبه درباره امکانات موجود در شهرک‌های صنعتی قزوین اظهار داشت: خوشبختانه امکانات مناسبی از جمله آب، برق، گاز و تلفن در شهرک‌های صنعتی قزوین وجود دارد و زیرساخت‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذار در این شهرک‌ها به وجود آمده است.

وی افزود: برای جذب سرمایه‌گذار باید سیاست‌های تشویقی را اعمال کنیم و از سوی دیگر نیز با اجرای سیاست‌های بازدارنده احداث شهرک‌ها را خارج از محدوده این شهرک‌ها ممنوع کنیم که در این زمینه اقدامات لازم انجام شده است.

استاندار قزوین گفت: در جلسه‌ای که با بانک‌های عامل در زمینه ارائه تسهیلات به واحد‌های صنعتی و بخش کشاورزی داشتیم، مقرر شد تا بانکهای عامل همکاری لازم در این زمینه را داشته باشند تا مشکلات مالی برخی واحدهای صنعتی که به تعطیلی کشیده شده حل شود.

روزبه با اشاره به اینکه استان قزوین دارای ظرفیت بسیار زیادی در زمینه تولید محصولات صنعتی است تصریح کرد: قزوین یک استان صنعتی است که باید با تقویت و حمایت از واحدهای صنعتی آن زمینه فعالیت این واحدها را فراهم کرده و گامی بلند در توسعه پایدار این استان برداریم و سهم بزرگی در افزایش سرانه تولید کشور داشته باشیم.

استاندار قزوین بیان کرد: همچنین در بازدیدی که روز گذشته از شهرک‌های صنعتی قزوین و سد نهب تاکستان داشتیم دستورات لازم در زمینه امور عمرانی پروژه‌های مربوطه صادر شده که در این راستا شهرک صنعتی خرمدشت از نعمت گاز بهره‌مند و تلاش می‌شود خط انتقال گاز به این شهرک‌ در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

روزبه عنوان کرد: به غیر از شهرک صنعتی خرمدشت 4 شهرک صنعتی دیگر از جمله لیا، کاسپین، آراسنج و حیدریه نیز گاز دارند و برخی از آنها نیز به زودی از این نعمت بهره‌مند می‌شوند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 335336