توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آیت الله دری نجف آبادی: 9 دی روز رسوایی دشمنان اسلام بود
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۱
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: 9 دیماه سال 88 روز پیروزی ملت بزرگ ایران در برابر فتنه گران و روز رسوایی دشمنان اسلام بود.
به گزارش عرش نیوز؛آیت الله 'قربانعلی دری نجف آبادی' شامگاه سه شنبه در سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) و سالروز گرامیداشت حماسه 9 دی در مسجد فاطمیه(س) ملایر افزود: 9 دی روز بیعت مجدد با امام راحل(ره) و رهبری است و این حماسه نشان داد که انقلاب اسلامی بر اصول و مبانی روشن استوار است.

وی یاد آور شد: امروز به برکت هدایت های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری و خون شهدا، با گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب، هر سال شاهد برکات و ثمرات این شجره طیبه هستیم و در سایه این هدایت ها مردم همواره در صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه و فعال دارند.

آیت الله دری نجف آبادی تاکید کرد: امروز شکل گیری گروه های تروریستی چون داعش، تکفیری ها و سلفی ها که به نام اسلام مانند گرگ های گرسنه به جان مسلمانان افتاده اند، به دلیل نبود امامت است و اسلام نیز از آنها بیزار است.

وی اظهار داشت: ائمه اطهار(ع) همواره جلوی تمام این جریان های انحرافی ایستادند و امروز مسیر فضیلت، تقوا، خداپرستی، مردم داری، تواضع و ظلم ستیزی به برکت آل محمد(ص) ادامه پیدا می کند.

وی ادامه داد: هر کس در این راه گمراه شود و امامت را نشناسد، در آخرت هم گمراه تر و دچار ضلالت می شود و در نهایت آل سعود و از این دست قماش های فاسد و پلید امامشان می شوند و مردم را منحرف می کنند.

آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه ائمه اطهار(ع) رسالت خود را در طول تاریخ بشریت به زیبایی انجام دادند، افزود: امامام معصوم(ع) ما همواره تاکید دارند که میزان و معیار علی ابن ابیطالب(ع) است، نه هر مدعی دروغ پردازی!

وی امامت و ولایت را یکی از حساس ترین مسائل مد نظر امام حسن عسگری(ع) در دوران امامت خود بیان کرد و گفت: با توجه به ارتباط کم و نادر امام حسن عسگری(ع) با شیعیان، آن حضرت پیام ها و رسالت خود را به پیروانش اعلام کرد که خط مشی تمام شیعیان شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با بیان اینکه امام هادی(ع) و امام حسن عسگری(ع) در زمان امامت وجود آشکاری نداشتند، اظهار کرد: امام یازدهم شیعیان با وجود شرایط سخت، زمینه سازی برای غیبت امام زمان(عج) را داشت که آینده اهل تشیع، قیام حضرت مهدی(عج) است.

آیت الله دری نجف ابادی خاطرنشان کرد: در زمان غیبت امام عصر(عج) امام راحل(ره) پرچم اسلام را بر عهده گرفت و امروز نیز سکان دار کشتی انقلاب، مقام معظم رهبری است که محور وحدت و انسجام و آگاهی بخشی به مردم هستند.

وی بیان داشت: همانگونه که ائمه اطهار(ع) در محدودیت، سختی و اسارت رسالت امامت و ولایت خود را به خوبی انجام دادند، امام راحل(ره) نیز در زمان تبعید و محدودیت نقش خود را در هدایت مردم و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به خوبی ایفا کرد.

وی تاکید کرد:انقلاب اسلامی ایران به برکت شاخه ای از امامت عظمت پیدا کرد و مسیر روشن و نورانی را برای ما ترسیم کرد.

شهرستان ملایر با جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 349133