توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اقدامات گروهک های تکفیری دسیسه دشمن برای برهم زدن اتحاد مسلمانان است
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۳
امام جمعه سنندج گفت: اقدامات گروهک های تکفیری و تروریستی نوع دیگری از دسیسه ها و توطئه های دشمنان برای برهم زدن اتحاد و وحدت میان مسلمانان است.
به گزارش عرش نیوز؛ماموستا عبدالرحمان خدایی افزود: دشمن از گذشته های دور تاکنون همواره در صدد ایجاد تفرقه میان مسلمانان بوده و برای رسیدن به اهداف خود از راه های گوناگون وارد شده است.

وی با بیان اینکه وحدت میان مسلمانان همواره مانعی در برابر توطئه ها بوده است، گفت: امروز دشمنان اسلام و در راس آنها آمریکا و اسراییل با حمایت از گروهک های تکفیری قصد دارند به مقاصد خود دست پیدا کنند.

امام جمعه سنندج اظهارکرد: مسلمانان براساس رهنمودهای قرآن و فرمایشات پیامبر گرامی اسلام(ص) باید برادرانه در کنار یکدیگر بوده و یک صدا علیه دشمنان برخیزند و اجازه هیچگونه نفوذی به آنها ندهند.

وی در ادامه هفته وحدت را فرصتی مغتنم برای گسترش اتحاد میان امت اسلامی ذکر کرد و افزود: هم اکنون حفظ وحدت میان مسلمانان و گسترش آن در میان امت اسلامی امری مهم بوده و عاملی اساسی در برابر هجمه های تفرقه افکنانه دشمنان به شمار می رود.

ماموستا خدایی گفت: تضعیف روحیه اتحاد و همبستگی میان مسلمانان راه را برای نفوذ دشمنان باز خواهد کرد، لذا تلاش برای توسعه این وحدت و اتحاد، عاملی مهم در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان است.

وی اظهارکرد: دشمن هیچگاه از اختلاف افکنی میان مسلمانان نا امید نخواهد شد، اما باید بداند تا زمانی که یکپارچگی و اتحاد میان مردم وجود دارد به اهداف خود دست پیدا نخواهد کرد.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 352931