توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کارخانه قند یاسوج سال آینده نیازمند ۸۰ هزار تن چغندر است
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۵
مدیرعامل کارخانه قند یاسوج گفت: به‌دنبال تامین ۸۰ هزار تن چغندر برای پاییز سال آینده هستیم.
به گزارش عرش نیوز؛قدرت‌الله حبیبی اظهار داشت: تامین منابع مالی، اصلاح ساختار نیروی انسانی و همچنین تعمیرات اساسی و بنیادی با اصلاح ساختار فنی و تولید کارخانه و ایجاد اعتماد و فضای سالم کار از عمده دیدگاه‌ها و اهداف هئت مدیره و مدیرعامل شرکت قند یاسوج است.

 
وی عنوان کرد: رضایتمندی همه مشتریانی که به نحوی به عنوان تامین کننده مواد اولیه کارخانه( چغنر قند و یا شکر خام) که یکی دیگر از مواد اولیه تسویه و تبدیل به شکر سفید است از طرفی دیگر مشتریانی که محصولات اساسی و استراتژیک خود را از این کارخانه تامین می کند در دستور کار است.

 
حبیبی ابراز کرد:برای دستیابی و رسیدن به این مقصود نیاز به دستیابی اراضی مساعد و مناسب کشت چغندر در استان و سایر استان‌های همجوار بویژه استان‌های فارس و خوزستان هستیم.

 
مدیرعامل کارخانه قند یاسوج افزود: این کارخانه به مثابه نیاز به استمرار تولید و حضور در بازار و امید به آینده‌ای بهتر به ناچار به دنبال تداوم برنامه‌های میان مدت و دراز مدت فعالیت در استان و استان‌های همجوار و نیز به صورت کلی‌تر در سطح کشور است.

 
حبیبی ابراز کرد: در صورت تامین 80 هزار تن چغندر برای پاییز سال آینده همه نیازمندی‌های یک بهره‌برداری مطلوب با افزایش راندمان و بالابردن کیفیت محصول و نیز دست‌یابی به درآمدزایی و سودآوری معقول در سنوات آتی و جلب رضایت بانک تجارت به عنوان سهامدار عمده و نیز ایجاد رفاه اجتماعی برای کارکنان و توسعه و رونق اقتصادی برای استان و مناطق و حوزه‌های تحت پوشش چغندرکاری از خواسته‌های بحق و برنامه‌های اساسی شرکت قند یاسوج است.

 
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم از این رهگذر از طریق کارخانجات قند داخلی کشور نسبت به تامین عمده نیاز شکر معرفی کشور از طریق کشت چغندر و به دست آوردن این کالای استراتژیک از دل خاک اقدام و استقلال خود را در این شاخصه از صنعت برداریم.

 
منبع:تسنیم
کد مطلب: 352139