توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حکم دادستان ساوجبلاغ صورت گرفت
رفع تصرف 4 هکتار از اراضی تصرف شده در محدوده مسکن مهر ابریشم
يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۶
با حکم دادستان ساوجبلاغ 4 هکتار از اراضی تصرف شده در محدوده مسکن مهر ابریشم رفع تصرف شد. خبرگزاری فارس: رفع تصرف 4 هکتار از اراضی تصرف شده در محدوده مسکن مهر ابریشم
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، اراضی شهرک ابریشم به مدت حدود 30 سال در تصرف کشاورزان محلی بوده که با ساخت پروژه مسکن مهر ابریشم و ورود دولت برای باز پس گیری اراضی، تعدادی از کشاورزان جهت عودت اراضی تمکین نکرده و در این راستا پرونده‌های قضایی متعددی تشکیل شد و این اراضی از متصرفان بازپس گرفته شد.

 
علی مرادی ناظر عالی مسکن مهر ابریشم گفت: اراضی دولتی تصرف شده  در محدوده شهرک ابریشم با اخذ حکم قضایی از دادستانی شهرستان ساوجبلاغ رفع تصرف شد.

 
مرادی افزود: یگان حفاظت اراضی اداره راه و شهرسازی ساوجبلاغ در معیت نیروهای انتظامی در محل تصرفت صورت گرفته در شهرک ابریشم حاضر و حدود 4 هکتار از اراضی تصرفی که متصرفین اقدام به دیوارکشی نموده بودند، آزادسازی شد.

 
ناظر عالی مسکن مهر ابریشم عنوان کرد: اراضی شهرک ابریشم به مدت حدود 30 سال در تصرف کشاورزان محلی بوده که با ساخت پروژه مسکن مهر ابریشم و ورود دولت برای باز پس گیری اراضی، تعدادی از کشاورزان برای عودت اراضی تمکین نکرده و در این راستا پرونده‌های قضایی متعددی تشکیل و این اراضی از متصرفان بازپس گرفته شد.

 
مرادی بیان داشت: هم اکنون نیز یکی از مشکلات عمده شهرک ابریشم، معارضین هستند که عملاً امکان تکمیل عملیات آماده‌سازی و امکان ایجاد کاربری‌های مختلف در شهرک را ناممکن ساخته است.

 
اداره کل راه و شهرسازی استان البرز مصمم است با تکیه بر توان فنی و اجرایی کارشناسان خود و با رعایت کلیه موازین قانونی، تمام تلاش خود را جهت جلوگیری از تضییع حقوق دولت به کارگیرد.
کد مطلب: 287466