توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نفرات برتر مرحله سوم رنکینگ بدمینتون نوجوانان کشور معرفی شدند
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۸
مرحله سوم رنکینگ بدمینتون نوجوانان پسر کشور با معرفی نفرات برتر به میزبانی همدان پایان یافت.
به گزارش عرش نیوز؛دبیر هیات بدمینتون استان همدان شامگاه جمعه در پایان برگزاری این رقابت ها گفت: دراین مرحله از مسابقات 'امیر جباری' از همدان در قسمت انفرادی و تیم 'مهدی انصاری' از زنجان و 'امیر جباری' از همدان در بخش دو نفره عنوان قهرمانی را کسب کردند.

'علیرضا صفی زاده' اظهار کرد: سومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون نوجوانان پسر کشور با رقابت 84 بدمینتون باز از 14 استان کشور در بخش یک نفره و 22 تیم دونفره از 13 استان کشور، به مدت دو روز در سالن حجاب شهر همدان برگزار شد.

وی اضافه کرد: در بازی نهایی بخش انفرادی امیر جباری از همدان توانست سه بر یک مقابل مهدی انصاری از زنجان به برتری برسد و عنوان قهرمانی را کسب کند.

صفی زاده خاطرنشان کرد: در این بخش پارسا مظفری از کردستان و امیر حسین نورعلیان از تهران به طور مشترک سوم شدند.

وی افزود: همچنین در بخش دو نفره (دوبل) تیم متشکل از مهدی انصاری از زنجان و امیر جباری از همدان مقابل تیم امیر حسین نورعلیان و شباهنگ عسگری از تهران سه بر یک پیروز شد و برسکوی قهرمانی ایستاد.

وی یادآور شد: تیم های دو نفره سینا ایوانی و پارسا مظفری (آزاد) و کیوان ثبوتی و علی حسین خانی از زنجان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

افراد برتر سه مرحله رنکینگ بدمینتون نوجوانان پسر کشور به تیم ملی راه یافتند.

گفتنی است؛ در مرحله نخست و دوم این رقابت ها مهدی انصاری از زنجان به مقام قهرمانی دست یافته بود.

همچنین درقسمت دونفره مرحله نخست مهدی انصاری و امیر جباری (آزاد) به مقام قهرمانی رسیدند و در مرحله دوم نیز علی حسین خانی و کیوان ثبوتی از زنجان اول شدند.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 346965