توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کشف 310 کیلو مواد مخدر در غرب استان تهران
دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۳
جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری چهار قاچاقچی مواد مخدر در عملیاتی مشترک با پلیس تهران بزرگ و کشف 310 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان قدس خبر داد.
به گزارش عرش نیوز:افضل گلزاری با اشاره به عملیات مشترک پلیس شهرستان قدس با پلیس تهران بزرگ گفت: با به دست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در شهرستان قدس با انجام عملیات تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی پلیس یکی از سرکرده‌های این باند حین تردد در منطقه قدس مورد شناسایی قرار گرفت و با تعقیب غیر محسوس پلیس در مخفیگاهش در شهرک کاوسیه قدس دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران بیان داشت: با کنترل و مراقبت محل فعالیت قاچاقچی دستگیر شده توسط پلیس، همدست وی در حین انتقال مواد مخدر توسط دو دستگاه خودروی ال ۹۰ و پیکان وانت به داخل مخفیگاه و راننده خودروی پیکان وانت به همراه دو نفر دیگر دستگیر، ۳۱۰ کیلو تریاک کشف و دو دستگاه خودروی وانت پیکان و تندر ۹۰ نیز توقیف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به تعامل و همکاری نزدیک پلیس غرب استان تهران با پلیس تهران بزرگ در شناسایی و کشف باندهای بزرگ مواد مخدر خاطرنشان کرد: قاچاقچیان مواد مخدر بدانند با همکاری اطلاعاتی بین پلیس این استان با سایر استان‌های همجوار به ویژه تهران بزرگ و البرز، غرب استان تهران محل امنی برای آنها نخواهد بود.

گلزاری با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های مهم پلیس غرب استان تهران در سال ۹۳، مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر است، گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق مواد مخدر و مبارزه با سوداگران مرگ با انجام فعالیت شبانه‌روزی، عرصه را برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر در غرب استان تهران تنگ کرده‌اند.
منبع:فارس
کد مطلب: 306464
 
 


پربازدیدترین