توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ارومیه میزبان رقابت های والیبال لیگ برتر جوانان باشگاه های کشور
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۲
مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه از میزبانی این باشگاه در رقابت های والیبال لیگ برتر جوانان باشگاه های کشور از پنجم دی ماه جاری خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛ احد یوسفی افزود: رقابت ها با حضور 12 تیم و در قالب دو گروه شش تیمی برگزار می شود و باشگاه شهرداری ارومیه میزبان شش تیم حاضر در گروه 2 این مسابقات است.

وی اظهار کرد: تیم های شهرداری ارومیه، نوین کشاورز تهران، سایپا البرز، مهرپارس فارس، آلومینیوم المهدی بندرعباس با تیم شهرداری ارومیه در گروه 2 این مسابقات از روز پنجم دی ماه در شهر ارومیه به مصاف هم می روند.

یوسفی ادامه داد: ورودی تیم های شرکت کننده چهارم دی ماه می باشد و اگر چنانچه هر تیمی از حضور در این رقابت ها انصراف دهد طبق آئین نامه سازمان لیگ، 2 امتیاز از تیم بزرگسالان آن کسر شده و 100 میلیون ریال نیز جریمه می شوند.

وی گفت: هدایت تیم جوانان شهرداری ارومیه را 'جاوید محسنی نیا' بازیکن ارزنده و سابق تیم ملی کشورمان بر عهده دارد و یک ماهی است که این تیم زیر نظر کادرفنی تمرینات خود را به طور منظم شروع کرده است و امیدواریم در این مسابقات نتایج قابل قبولی کسب و به مرحله نهایی صعود کند.

یوسفی گفت: تمامی بازیکنان تیم جوانان شهرداری ارومیه ترکیبی از والیبالیست های جوان و بومی شهر ارومیه هستند و مطمئنا با تعصب و غیرت دو چندان برای تیم شهر خود به میدان می روند.

وی افزود: در گروه اول تیم های پیکان تهران، شهرداری تبریز، تعاون گنبد، شهرداری زاهدان، جواهری گنبد و میزان مشهد قرار دارند که این تیم ها نیز همزمان در شهر گنبد به مصاف هم می روند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 345768