توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان صنعت و معدن کرمانشاه:
شهرک مشاغل فنی در کرمانشاه ساخته می‌شود
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۹
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: برای ساماندهی و دسترسی بهتر مردم شهرک مشاغل فنی در شهر کرمانشاه ساخته می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛رضا رحیمی در نشست روسای اتحادیه‌های صنفی کرمانشاه که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: این طرح پیش از این با عنوان نه چندان مطلوب ساماندهی مشاغل آلاینده آغاز شده است که شهرک‌هایی برای تجمیع مشاغل فنی در خارج از شهر ساخته می‌شود.

‌رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان اینکه در گذشته تدبیری برای ساماندهی مشاغل فنی کرمانشاه انجام نشده است، افزود: اجرای شهرک‌های مشاغل فنی در شهرهای اسلام‌آباد غرب و صحنه بسیاری از مشکلات این شهرها همچون ترافیک، آلایندگی و غیره را کاهش داده است.

رحیمی ظرفیت شهر کرمانشاه را تا ساخت پنج شهرک مشاغل فنی دانست و خاطرنشان کرد: این شهرک‌های در نقاط خارج از شهر و در بخش‌های مختلف استقرار می‌یابند که از مزایای این شهرک‌ها می‌توان به دسترسی بهتر به خدمات ارائه شده در آنها و کاهش ترافیک مناطق مسکونی اشاره کرد.

رئیس سازمان صنعت و معدن کرمانشاه در مورد برپایی نمایشگاه‌های اصناف گوناگون در شهر کرمانشاه، گفت: براساس توافقات انجام شده برپایی این نمایشگاه‌ها از طریق نهادها انجام نمی‌شود و متولی اصلی برپایی نمایشگاه‌های صنوف مختلف، شرکت نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه است.

رحیمی پیرامون خرید کالاهای مورد نیاز استان کرمانشاه از تولیدکنندگان داخلی خاطرنشان کرد: از سال‌ها پیش درباره این رویه دستورالعمل‌هایی وجود دارد که تحقق این خواست اصناف به روسای اتحادیه‌های در معرفی تولیدات خود و عزم مدیران و مسئولان استانی برای توجه به تولیدات کرمانشاه بر می‌گردد.

وی از برگزاری انتخاب اتحادیه‌های صنفی و اتاق اصناف استان کرمانشاه خبرداد و افزود: با برگزاری انتخابات اتحادیه مشاوران املاک کرمانشاه در فصل گذشته، روسای 260 اتحادیه سراسر استان کرمانشاه معرفی شدند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 351851