توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور در سمنان:
۴۰ هزار پایگاه مقاومت بسیج در جوار مساجد کشور فعال است
يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۳
رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور با اشاره به فعالیت بیش از ۴۰ هزار پایگاه مقاومت بسیج در جوار مساجد کشور، اجرای برنامه‌های مختلف در راستای افزایش حضور جوانان در مساجد را خواستار شد.

به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، سردار حسین بهشتی عصر امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان اظهار داشت: امروز بسیج در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف فرهنگی، اطلاع‌رسانی، آموزش، نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در مساجد حضورداشته و به آن خدمت می‌کند.

وی با بیان اینکه فعالیت هیئت‌های مذهبی، سازمان‌های مردم‌نهاد در زمینه‌های مختلف و انشعابات گسترده ایجادشده سبب کاهش توجه جوانان به مساجد در کشور شده است، بیان کرد: این موضوع سبب نگرانی دلسوزان مساجد شده است.

رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی برای پررنگ‌تر شدن حضور جوانان در مساجد کشور بیان کرد: امروز روحانیان مساجد کشور باید به‌روز بوده و اطلاعات آنان به‌روز باشد تا سبب جذب جوانان به مساجد شوند.

سردار بهشتی با تأکید بر لزوم عضویت نمایندگان پایگاه‌های مقاومت بسیج در هیئت‌های امنای مساجد عنوان کرد: امروز بسیج باید عضو هیئت‌امنای مساجد باشند؛ چرا که امروز بسیجی انقلابی مورد نیاز کشور است.

وی با اشاره به اینکه مساجد سنگرهای مبارزه با جنگ نرم دشمنان و دژ نفوذناپذیر در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمن هستند تصریح کرد: هر چیزی که نسل اول انقلاب آن را آموخت، از مسجد بود.

رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در درون مساجد شکل گرفت به نقش مساجد در دفاع مقدس اشاره و عنوان کرد: کار سازماندهی نیروها و رزمندگان کشورمان در دفاع مقدس در مساجد انجام می‌شد.

سردار بهشتی با اشاره به اینکه امروز بیش از 70 هزار مسجد در کشور وجود دارد خاطرنشان کرد: 48 درصد مساجد کشور فاقد روحانی است.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی بسیجیان عضو بیش از 20 رده بسیج اقشار به نمازگزاران در مساجد بیان کرد: بسیجیان این رده‌های بسیج با حضور در مساجد، مشکلات مردم را به گوش مدیران خواهند رساند.

رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور از راه‌اندازی سیستم ارتباطی بسیج (شباب) در پایگاه‌های مقاومت هم‌جوار با مساجد کشور خبر داد.

انتهای پیام/

کد مطلب: 391055
 
 


پربازدیدترین