توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار دلفان:
راه ارتباطی ۲۴۰ روستای دلفان همچنان مسدود است
يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۷
فرماندار دلفان گفت: راه ارتباطی ۲۴۰ روستای شهرستان دلفان همچنان مسدود است.
 به گزارش عرش نیوز، جعفر طولابی عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: در این مدت میزان بارش برف در مناطق کوهستانی این شهرستان به دو متر هم رسید که بارش بی‌سابقه‌ای نسبت به 20 سال گذشته است.

 
وی افزود: 440 روستای تابعه در شهرستان دلفان وجود دارد که در روز نخست بارندگی راه ارتباطی تمامی این روستاها مسدود شد که در همان روز حدود 70 روستا بازگشایی شد که به دلیل تداوم بارش‌ها این روستاها مجدداً مسدود شدند.

 
فرماندار دلفان عنوان کرد: تاکنون راه ارتباطی 150 روستای این شهرستان بازگشایی‌شده که 54 روستای حومه بخش خاوه و  100 روستای بخش مرکزی شهرستان دلفان بازگشایی شدند.

 
وی با اشاره به اینکه راه ارتباطی 240 روستای شهرستان دلفان مسدود است، عنوان کرد: راه ارتباطی 60 روستای حوزه میربگ جنوبی شهرستان دلفان و در حوزه بخش کاکاوند این شهرستان 216 روستا داشته که راه 180 روستای این حوزه هنوز بسته است.

 
طولابی تصریح کرد: برق پنج روستا در حوزه میربگ جنوبی و پنج روستا در حوزه بخش مرکزی این شهرستان قطع بوده و در حوزه کاکاوند نیز قطعی مکرر برق وجود دارد.

 
وی خاطرنشان کرد: ارتباط تلفنی در ایستگاه «سرکشتی» و ارتباط رادیوتلویزیونی ایستگاه «سفره کوه» قطع است و در این منطقه وجود ندارد.

 
فرماندار دلفان گفت: به دلیل محدودیت امکانات و کمبود ماشین‌آلات راهداری و برف‌روبی در شهرستان دلفان نیازمند کمک هستیم./ تسنیم
کد مطلب: 391659
 
 


پربازدیدترین