توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
انتخاب صادر کننده نمونه جوان براى نخستین بار در کشور
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۴
رئیس کمیته جوانان اتاق بازرگانى اصفهان گفت: صادر کننده نمونه جوان با پیشنهاد و پیگیرى کمیته جوانان اتاق بازرگانى اصفهان براى نخستین بار در کشور انتخاب شد.
به گزارش عرش نیوز، به نقل از اتاق بازرگانی اصفهان، امیر کشانى با تشریح چگونگى انتخاب صادرکنندگن نمونه جوان با پیگیرى‌هاى این کمیته توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: کمیته جوانان که از سال ١٣٩٢ فعالیت خود را آغاز کرده و با شناسایى همه بازرگانان جوان استان، تلاش خود را به حمایت از جوانان در امور اقتصادى معطوف کرده است.

وى افزود: مقایسه جوانان با صادرکنندگان باسابقه در سال‌هاى گذشته، دلیل پیشنهاد کمیته جوانان براى بررسى و انتخاب جداگانه جوانان صادرکننده براى نخستین بار در کشور به شمار می‌رفت.

رئیس کمیته جوانان اتاق بازرگانى اصفهان بیان کرد: امیدوار هستم که در سال‌هاى آینده، جوانان نمونه صادر کننده کشورى نیز در روز ملى صادرات مورد تشویق قرار گیرند.

وى خاطرنشان کرد: از آقایان جمالى، اسماعیلیان و ذره‌بینى به عنوان نخستین جوانان منتخب بودند و جوانان عضو کمیته جوانان در جلسات مداوم به از تجربیات پیشکسوتان عرصه‌هاى صنعت، معدن و تجارت بهره‌مند مى‌شوند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 337695