توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
دولت در "پویایی اشتغال" اقدام تاثیرگذاری نداشته /استیضاح وزیر راه به رای گذاشته می‌شود
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه دولت در بخش اقتصاد و پویایی اشتغال آن‌چنان که باید اقدامات تاثیرگذاری تا حال انجام نداده است، گفت: هنوز مشکلات بسیار زیادی در حوزه اقتصاد وجود دارد که نیاز است در این زمینه تدابیر ویژه‌ای اتخاذ شود.
صدیف بدری  اظهار داشت: هم‌اکنون استیضاح وزیر راه و شهرسازی مورد بحث و بررسی نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است و بعد از 8 روز دیگر استیضاح وی در مجلس شورای اسلامی به رای گذاشته می‌شود تا نمایندگان نسبت به استیضاح و عدم استیضاح وی رای دهند.

 
وی با اشاره به اینکه در حال‌حاضر نمایندگان مجلس شورای اسلامی با جدیت پیگیر فعالیت‌های وزیران و عملکرد آنها در حوزه اقتصاد و توسعه کشور هستند، افزود: باید تمام وزیران با استفاده از ظرفیتهای موجود کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهند و مطالبه مردم باید در اولویت این وزیران قرار گیرد.

 
نماینده مردم اردبیل، ‌نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت در بخش اقتصاد و پویایی اشتغال آن‌چنان که باید اقدامات تاثیرگذاری تا حال انجام نداده است، اظهار کرد: هنوز مشکلات بسیار زیادی در حوزه اقتصاد وجود دارد که نیاز است در این زمینه تدابیر ویژه‌ای اتخاذ شود.

 
بدری تصریح کرد: هم‌اکنون متقاضیان جویای اشتغال در کشور افزایش یافته و ما نمایندگان نیز هر روز نامه‌های بسیار زیادی در مورد اشتغال دریافت می‌کنیم که برطرف‌کردن دغدغه‌های جوانان و فارغ‌التحصیلان نیازمند جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و ایجاد واحدهای تولیدی کلان و نیز فعالسازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌راکد است.

 
وی با بیان اینکه در حال‌حاضر بسیاری از واحدهای تولیدی استان اردبیل راکد و نیمه‌راکد است،‌ گفت: باید بانکهای عامل برای ارائه تسهیلات به این واحدها اهتمام ویژه‌ای داشته باشند تا گام بزرگی در پویایی بخش اقتصاد و اشتغال استان اردبیل ایجاد شود چرا که بیکاری یک معضل اساسی در منطقه بوده که حل این معضل نیازمند تدابیر ویژه و انجام اقدامات اساسی از سوی دولتمردان است./تسنیم
کد مطلب: 391695
 
 
 


پربازدیدترین