توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ارائه خدمات به بیماران بیمارستان صحرایی گیلان‌غرب‌ ادامه دارد
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۸
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه گفت: درمان تخصصی و رایگان ۱۹۳ بیمار مراجعه کرده به بیمارستان صحرایی بخش گواور از توابع شهرستان گیلان‌غرب، در راستای خدمات‌رسانی به بیماران مناطق محروم استان کرمانشاه ادامه دارد.

به گزارش عرش نیوز؛مسعود قلعه‌سفیدی اظهار داشت: پس از برپایی بیمارستان صحرایی حضرت امام حسین(ع)، یادواره شهدای گواور در شهرستان گیلان‌غرب که به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در روزهای چهارم تا ششم آذر ماه انجام شد، از هشتم آذر ماه رسیدگی به بیماران ارجاعی این بیمارستان صحرایی آغاز شده است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه بیان کرد: از میان بیماران بیمارستان صحرایی بخش مذکور افراد دارای مشکلات چشمی به بیمارستان امام خمینی کرمانشاه(ره)، بیماران نیازمند به انجام ام.‌آر‌.آی به بیمارستان امام رضا(ع)، بیماران قلبی، اکوکاردیوگرافی و آنژیو گرافی به بیمارستان امام علی(ع) شهر کرمانشاه ارجاع داده شدند.

قلعه‌سفیدی افزود: بیماران نیازمند به کاشت، ترمیم و کشیدن دندان به درمانگاه امام رضا(ع)، بیماران کلیوی و مجاری اداری، زنان و زایمان، جراحی، مغز و اعصاب به بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه و امام خمینی(ره) شهرستان اسلام‌آباد غرب ارجاع شده‌اند.

وی با اشاره به انجام کامل این خدمات به صورت رایگان افزود: بیش از 13هزار نفر از خدمات پزشکی بیمارستان صحرایی گواور بهره‌مند شدند  که از این تعداد 193 نفر برای دریافت ادامه خدمات پاراکیلینیکی و جراحی به بیمارستان‌های مجهز شهر کرمانشاه و بیمارستان امام خمینی(ره) اسلام‌آباد غرب ارجاع داده شدند. 

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه بیماران چشمی، قلبی و ارتوپدی را بیشترین موارد ارجاعی بیمارستان صحرایی اخیر دانست که در مجموع مردان و افراد بزرگسال بیشتر این بیماران را تشکیل داده اند.

قلعه‌سفیدی با اعلام اینکه خدمات‌رسانی به بیماران ارجاعی تا زمان بهبودی به صورت رایگان ادامه دارد افزود: با توجه به اینکه برخی از مسئولان از جمله بخشداران مناطق محروم خواستار برپایی بیمارستان صحرایی در این مناطق هستند، بسیج جامعه پزشکی درصدد برپایی بیمارستان صحرایی در زمان 22 بهمن و در سطح یکی دیگر از نقاط محروم استان کرمانشاه است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 338793