توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
بهبودیافته‌گان مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد وارد چرخه اشتغال شوند
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۳
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید طوری هدف‌گذاری کنیم که بهبود یافتگان مواد مخدر استان امسال بر اساس دستورالعمل وزیر وارد چرخه اشتغال شود.
به گزارش عرش نیوز؛سید موسی خادمی ظهر امروز در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: برخی ساختمان‌های در سطح شهرها از جمله یاسوج نیمه کاره رها شده و به محل امن برای معتادان تبدیل شده که باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شوند.

وی عنوان کرد: این ساختمان‌ها بعد از شناسایی به مالکان برای تعیین تکلیف شود و در غیر اینصورت شهرداری وارد عمل شود و این موضوع را بررسی و تعیین تکلیف کند در غیر اینصورت دادستانی وارد و اگر نیاز به تخریب بود این اقدام انجام شود.

خادمی ابراز کرد: این موضوع باید در 3 هفته آینده اجرایی و در نشست بعدی شورای مبارزه با مواد مخدر استان عملکرد مشخص شده دستگاه‌های اجرایی مشخص شود.

وی تصریح کرد: هرچند استان ما در زمینه مواد مخدر تا حدودی نسبت به سایر استان‎‌ها وضعش بهتر است ولی جای نگرانی هم دارد و باید هوشیار باشیم و در این زمینه مبارزه و پیشگیری کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه پیشگیری ارزان‌تر از درمان است، افزود: باید سعی کنیم سرعت را کند کنیم تا همچون برخی سایر استان‌ها معضلات مواد مخدر گریبانگیر مردم استان نشود.

خادمی خاطرنشان کرد: بسیاری از اقدامات در راستای آموزش و پیشگیری از مواد مخدر از جمله سخنرانی‌ها و حتی برخی آموزش‌ها نیاز به منابع مالی آنچنانی ندارد.

وی عنوان کرد: باید طوری هدف‌گذاری کنیم که تعدادی از بهبود یافتگان مواد مخدر استان امسال طبق دستورالعمل وزیر وارد چرخه اشتغال شوند و بعد از آن در این زمینه با انجام کارهای رسانه‌ای فرهنگ سازی کنیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 353697