توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده هنگ مرزی ارومیه:
قاچاقچیان مواد افیونی در ارتفاعات برفی ارومیه دستگیر شدند
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۲
فرمانده هنگ مرزی ارومیه گفت: مرزبانان هنگ مرزی ارومیه موفق به دستگیری قاچاقچیانی شدند که در لابه‌لای مواد سوختی، مبادرت به حمل مواد مخدر در ارتفاعات پوشیده از برف ارومیه می‌کردند.

به گزارش عرش نیوز؛سرهنگ علی علی‌پور اظهار داشت: براساس اخبار واصله از نیروهای اطلاعاتی هنگ مرزی ارومیه مبنی بر قاچاق مواد سوختی توسط قاچاقچیان منطقه، بلافاصله بررسی موضوع و دستگیری متخلفان در دستور کار نیروهای مرزی قرار گرفت.

فرمانده هنگ مرزی ارومیه افزود: در این باره نیروهای مرزی با شناسایی محل تردد آنها، تیمی متشکل از گروهان مرزی احتیاط و معاونت اطلاعات تشکیل داده و پس از ساعت‌ها پیاده‌روی در کوه‌ها و دره‌های پوشیده از برف در هوای سرد زمستانی، با اجرای کمین در شرایط سخت جوی، حین رصد منطقه با دوربین حرارتی، کاروان قاچاق را که به صورت هدایت شده به سمت کشور ترکیه در حال حرکت بودند مشاهده کردند.

وی تصریح کرد: با مشاهده صحنه، نیروها وارد عمل شده و با رعایت تمامی اصول احتیاطی و با اقدام سریع خویش 11 راس دواب را مهار کرده و در بررسی بارها، 100 لیتر مایع پیش‌ساز مورفین و 800 لیتر مواد سوختنی کشف و ضبط کردند.

فرمانده هنگ مرزی ارومیه گفت: بی‌شک عامل اصلی موفقیت‌های حاصله در مرزهای سراسر آذربایجان‌غربی مدیون اتحاد و اتفاق مرزبانان و مرزنشینان بوده است.


منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 353499