توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس:
مسئولان استان زنجان به مناطق محروم توجه کنند
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۵
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با اشاره به مشکلات عدیده مناطق محروم استان زنجان گفت: این مناطق نیازمند توجه بیشتر مسئولان است.
عرش نیوز به نقل از تسنیم،محمد اسماعیلی در زنجان با بیان اینکه همشهریان از حاضر نبودن نمایندگان و مسئولان در انزار مردم گلایه دارند، اظهار کرد: نمایندگان و شوراییان باید زمان بیشتری را در بین مردم باشند و به مشکلات آنها از نزدیک رسیدگی کنند.

 
وی خاطرنشان کرد: شورای شهر باید پاسخگوی مشکلات شهر بوده و با سایر سازمان‌ها در ارتباط با با مشکلات مردم هماهنگ باشند.

 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس به کاهش اختیارات شوراها اشاره کرد و افزود: نباید در اختیارات شوراها کاهشی ایجاد شود.

 
وی با اشاره به مشکلات شورای شهر ها و روستاها ابراز کرد: مغایرت‌هایی در قوانین آنها وجود دارد که باید این مغایرت‌ها حل شود.

 
اسماعیلی با بیان ناهماهنگی موجود بین سازمانها برای حل مشکلات روستاها تصریح کرد: حاصل این ناهماهنگی ایجاد مشکلات زیاد برای مردم است.

 
وی عنوان کرد: مسائل و مشکلاتی که شوراها دارند باید به صورت مکتوب و مشخص و با اسناد و دلیل محکم به نمایندگان منعکس شود تا بتوانیم در مجلس مطرح کنیم.

 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: مصوبه ای که به نفع مردم باشد بدون هیچ مشکلی تصویب می شود مگر اینکه دلایل و مستندات کافی نداشته باشیم و نتوانیم نمایندگان را قانع کنیم.

 
وی به شهرک‌هایی که هنوز تحویل شهرداری داده نشده اشاره کرد و افزود: با اینکه این شهرک ها هنوز تحویل شهرداری نشده و شهرداری مسئولیتی در قبال خدمات رسانی به آنها را ندارد ولی با این حال اگر کم کاری در این زمینه انجام شود مردم شهرداری را مقصر می دانند.
کد مطلب: 295395