توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرمایه گذاری 61 صنعتگر در شهرک های صنعتی قزوین
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۳
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در 9 ماه گذشته 61 فقره قرارداد بین این شرکت و صنعتگران برای واگذاری زمین و سرمایه گذاری به منظور ایجاد واحدهای تولیدی منعقد شد.
به گزارش عرش نیوز؛'عبدالقهار ناصحی' افزود: سرمایه گذاری پیش بینی شده مربوط به این تعداد قرارداد نزدیک به سه هزار میلیارد ریال است.

وی ، اشتغال پیش بینی شده برای این تعداد قرارداد را نیز یکهزار و 577 نفر اعلام و خاطرنشان کرد: با بهره برداری از واحدهای تولیدی سرمایه گذاران، این تعداد نیروی کار به جمع شاغلان شهرک ها و نواحی صنعتی استان افزوده می شوند.

وی ادامه داد: 21 فقره از این قراردادها به منظور واگذاری زمین در شهرک صنعتی کاسپین و 16 مورد نیز مربوط به شهرک صنعتی آبیک است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: تعداد قراردادهای منعقد شده برای واگذاری زمین در شهرک های صنعتی خرمدشت نیز 10 فقره، ناحیه صنعتی دانسفهان 9 فقره، شهرک های صنعتی آراسنج و لیا هرکدام 2 فقره و شهرک صنعتی شال نیز یک فقره است.*** بهره برداری از 35 واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین همچنین از بهره برداری 35 واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه خبر داد و گفت: سرمایه گذاری این واحدها بیش از یکهزار میلیارد ریال بوده است.

وی اظهار کرد: تعداد شاغلان واحدهای به بهره برداری رسیده در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سال جاری 838 نفر است.

ناصحی با بیان اینکه شهرک صنعتی خرمدشت بیشترین تعداد واحدهای بهره برداری شده سال جاری را با 10 واحد به خود اختصاص داده است، افزود: در 9 ماه امسال در شهرک های صنعتی کاسپین نیز 9 واحد، لیا 8 واحد، ناحیه دانسفهان 4 واحد، شهرک آراسنج 2 واحد و شهرک های آبیک و حکیمیه نیز هر کدام یک واحد تولیدی به بهره برداری رسید.

وی یادآور شد: تاکنون یکهزار و 124 قرارداد بین شرکت شهرک های صنعتی قزوین و متقاضیان سرمایه گذاری منعقد شده و در همین زمینه 634 واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسیده و درحال فعالیت هستند.

قزوین دارای 12 شهرک و ناحیه صنعتی با 3 هزار و 700 واحد تولیدی است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 352599